به گزارش تیم خبری سوشال پورت

خبر خوب این است که دیگر نیازی به تعقیب ندارید. اینستاگرام به عنوان مرکز جذب در رسانه های اجتماعی، تمام حریم خصوصی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اینستاگرام تنظیمات اکانت خصوصی را برای کسانی که می خواهند دایره بسته ای از فالوورها داشته باشند ارائه می کند. همه ما در طول زندگی حداقل یک نفر را تعقیب کردیم – بنابراین در اینجا هیچ قضاوتی وجود ندارد. در اینجا برخی از بهترین برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام به صورت آنلاین آورده شده است.

تعقیب کردن یک هنر است، اگر بدانید. بهتر است اگر با سقوط تصادفی حضور خود را اعلام نمی کردید تا عکس های آنها را لایک کنید. برخی از ابزارهای شخص ثالث عالی به صورت آنلاین در دسترس هستند تا اکانت های خصوصی اینستاگرام را زیر پا بگذارند، حتی اگر شما را مسدود کنند. برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام هم اکنون برای آیفون و اندروید در دسترس هستند. برخی از برنامه‌ها بدون ورود به حساب کاربری اینستاگرام برای تعقیب، ناشناس بودن کامل را ارائه می‌کنند.

برنامه های نمایشگر خصوصی واقعی اینستاگرام تعداد کمی هستند – بیشتر برنامه های آنلاین جعلی هستند. همچنین، تنها چند برنامه خصوصی نمایشگر اینستاگرام، آزمایشی رایگان ارائه می دهند. ما بهترین ها را برای شما پوشش داده ایم. از دانستن این برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام هیجان زده هستید؟ بیایید بدون لاف زدن زیاد جلو برویم. بهترین برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام توسط Path Of Ex را کاوش کنید.

برنامه های نمایشگر خصوصی اینستاگرام

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که نمایان بودن حساب خود را کنترل کنید. می‌توانید با دوستان نزدیک و خانواده یک حساب اینستاگرام خصوصی داشته باشید، استوری‌های خود را برای تعداد محدودی از افراد در لیست دنبال‌کنندگان خود سفارشی کنید، و حتی پیام‌های خود را در چت باکس خود نامرئی کنید. اینستاگرام باورنکردنی است!

همچنین بخوانید چگونه از حلقه های اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ 6 بهترین راه در سال 2022

در یک حساب خصوصی اینستاگرام، تنها افرادی که انتخاب می کنند می توانند محتوا و اطلاعات آنها را مشاهده کنند. اما با استفاده از اپلیکیشن های نمایشگر خصوصی اینستاگرام، دسترسی به تمامی تصاویر و ویدئوها بدون دنبال کردن آنها امکان پذیر است. بیایید به برنامه های کاربردی شیرجه بزنیم،

1. POSTEGRO

POSTEGRO LOGO ;  برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام

این یکی دیگر از برنامه های بیننده خصوصی اینستاگرام بدون نظرسنجی است. POSTEGRO هیچ تنظیماتی را در گوشی شما برای اجرا تغییر نمی دهد. همچنین در مورد نصب برنامه های دیگر برای اجرا قاطعانه نیست. POSTEGRO یک برنامه نمایش خصوصی اینستاگرام بدون تأیید انسانی است. این نیازی به نصب برنامه های اضافی همراه با آن ندارد.

رابط کاربری POSTEGRO تمیز است و نیازی به نظرسنجی نیست. زمان محدودی برای صرف یک حساب خصوصی انتخاب شده اختصاص داده شده است – پس از آن، باید پرداخت کنید. این اپلیکیشن برای کاربران اندروید طراحی شده است. کاربران آیفون می توانند از طریق مرورگر وب دسترسی داشته باشند.

همچنین، بخوانید چگونه می‌توان لیست افرادی را که اخیراً در اینستاگرام دنبال کرده‌اید، بدانیم؟

مراحل دسترسی: –

1. برنامه نمایشگر خصوصی POSTEGRO اینستاگرام را نصب کنید یا از وب سایت بازدید کنید.

2. وارد سیستم خود شوید “حساب IG.”

3. وارد کنید ‘نام کاربری’ از حساب خصوصی

4. ضربه بزنید ‘تایید.’

2. InstaFree View

InstaFree View پسر جدید شهر است خیلی سرراست است. می‌توانید نام کاربری را در کادر جستجو وارد کنید و «جستجوی پست‌های اینستاگرام» را فشار دهید – فقط همین. تمام آخرین پست های اینستاگرام از حساب مربوطه به شما ارائه خواهد شد.

Instafreeview;  برنامه های خصوصی بیننده اینستاگرام

اگر هر پستی را انتخاب کردید، می توانید به نظرات آن پست خاص نیز نگاهی بیندازید. این یک راه عالی برای پیگیری یک حساب غیر خصوصی بدون اطلاع آنهاست. این یک ابزار رایگان است و بدون تأیید و بررسی انسانی بهتر کار می کند.

همچنین، بهترین جایگزین های اینستاگرام در سال 2022 را بخوانید | برنامه هایی که باید بعد از IG استفاده کنید

3. InstaRipper

اینستاریپر؛  برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام

InstaRipper یکی از اپلیکیشن های خصوصی نمایشگر اینستاگرام است که امکانات بیشتری را در اختیار کاربر خود قرار می دهد. احتمال بازیابی حساب قدیمی شما یا دسترسی به سایر حساب های اینستاگرام بیشتر است.

پس از چندین بار تلاش ناموفق برای ورود، اینستاگرام آن آدرس IP را مسدود می کند. InstaRipper به طور خودکار آدرس های IP را جعل می کند و به راحتی وارد یک حساب کاربری می شود.

همچنین بخوانید چگونه اکانت حذف شده اینستاگرام 2022 را بازیابی کنیم؟ راه های آزمایش شده و آزمایش شده

4. نمایشگر عکس خصوصی

نمایشگر عکس خصوصی؛  برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام

نمایشگر عکس خصوصی یکی از بهترین برنامه های خصوصی اینستاگرام است که با ویژگی های گسترده ای که پوشش داده شده است، ذهن شما را به خود مشغول می کند. برای مشاهده محتویات یک اکانت خصوصی اینستاگرام کافی است نام کاربری را وارد کرده و ادامه دهید.

این برنامه نمایش خصوصی اینستاگرام، دانلود و دسترسی به پروفایل ها و استوری های خصوصی را بدون ورود به سیستم فراهم می کند.

همچنین نحوه ارسال مجدد استوری در اینستاگرام را بخوانید | 2 راه برای اشتراک گذاری مجدد IG Story

5. IGE Exclusive

اختصاصی IGE;  برنامه های خصوصی بیننده اینستاگرام

IGExclusive در لیست برتر برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام است. این کاملا رایگان است و زمان بسیار کمتری برای پردازش می گیرد. شما می توانید بدون ورود به اکانت اینستاگرام خود در هر اکانت خصوصی اینستاگرام پرسه بزنید. هیچ نظرسنجی برای این برنامه بیننده خصوصی اینستاگرام اعمال نمی شود.

همچنین، نحوه اضافه کردن متن جایگزین به پست های اینستاگرام در سال 2022 را بخوانید؟

6. Image Rocket- نمایشگر خصوصی واقعی اینستاگرام

imagerocket;  برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام

یکی از اصیل هاست بیننده خصوصی اینستاگرام برنامه هایی که به خوبی روی موبایل و دسکتاپ کار می کنند. آنها ادعا می کنند که به عنوان نمایشگر، استالکر و دانلود کننده جدید وب اینستاگرام هستند.

می توانید از طریق Image Rocket به حساب هایی که شما را مسدود کرده اند دسترسی داشته باشید. هیچ محدودیتی برای تعقیب حساب ها وجود ندارد.

همچنین نحوه استفاده از پاسخ های سریع اینستاگرام | RN تعامل را افزایش دهید!

7. MyStalk

mystalk;  برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام

MyStalk یک انتخاب عالی از برنامه نمایش خصوصی اینستاگرام است که ناشناس بودن کامل را تضمین می کند. این برنامه سریعتر از هر یک از رقبای خود است. بارگذاری داده ها در این برنامه سریع است. اما هر هدیه ای همراه با تبلیغات آزاردهنده قیمت است که تنها عیب آن است.

همچنین، بخوانید چگونه از نظرسنجی ها در استوری های اینستاگرام برای جذب بینندگان خود استفاده کنیم؟

8. Insta-Downloader.net

Instadownloader;  برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام

این یک ابزار آنلاین است که به خوبی در اندروید و آیفون کار می کند. می توانید عکس های خصوصی اینستاگرام را به صورت آنلاین دانلود کنید. URL تصویر مورد نظر خود را کپی کرده و در مرورگر وب قرار دهید.

بسته بندی

مقاله بهترین خصوصی را پوشش داده است اینستاگرام برنامه های بیننده در سال 2022. استفاده از این برنامه ها تنها یک روش جایگزین است که مفید است. شخص واقعی همیشه با ارسال درخواست فالو، برای مشاهده یک اینستاگرام خصوصی اجازه می خواهد. همچنین می توانید از برنامه های کاربردی دیگر برای جعل شماره فالوورهای خود استفاده کنید که باعث می شود حساب شما معتبرتر به نظر برسد.

همه این برنامه‌های نمایش خصوصی اینستاگرام عملکرد عالی را نشان می‌دهند، اما ما دوست داریم در مورد تجربه کاربری شما بدانیم. کدام یک برای شما مفید بود؟ پس از پیگیری در کامنت به ما اطلاع دهید. تا آن موقع، آدیوس!

سوالات متداول

1. بهترین برنامه برای مشاهده اینستاگرام خصوصی چیست؟

POSTEGRO، MyStalk و Insta-downloader برخی از بهترین برنامه ها برای مشاهده اکانت های خصوصی اینستاگرام هستند. بسیاری از برنامه های نمایش خصوصی اینستاگرام مخصوص استوری ها و حلقه ها وجود دارد.

2. چگونه می توانم حساب شخصی اینستاگرام شخصی را ببینم؟

بهترین راه این است که با ارسال درخواست دوستی از آنها اجازه بگیرید. می توانید از برنامه های نمایشگر خصوصی اینستاگرام مانند Instalooker یا SpyHuman برای دنبال کردن آنها استفاده کنید. همچنین می‌توانید از مولد فالوورهای جعلی استفاده کنید تا حساب خود را واقعی‌تر نشان دهید.

3. آیا مشاهده اکانت های خصوصی اینستاگرام غیرقانونی است؟

بر اساس نیت شماست. اگر شما صرفاً دنبال کننده برنامه های شخص ثالث هستید، ممکن است مشکل مهمی نباشد، اما همچنان غیراخلاقی است. اگر وانمود کنید که شخص دیگری هستید و مرتکب کلاهبرداری می‌شوید، می‌تواند غیراخلاقی و غیرقانونی باشد. ما به شما توصیه می کنیم DYOR را با هر مشاور حقوقی انجام دهید.منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.