به گزارش تیم خبری سوشال پورت

Linktree یک سازنده صفحه فرود ساده محبوب است که به طور خاص برای اضافه کردن چندین لینک طراحی شده است که اینستاگرام (و سایر رسانه های اجتماعی مانند TikTok) توانایی آن را ندارند. با این حال، دلایلی وجود دارد که ممکن است نخواهید از آن استفاده کنید، و در اینجا بهترین جایگزین های Linktree وجود دارد که هنوز ارزش امتحان کردن را دارند.

برای برخی از کاربران، Linktree ممکن است یک پلت فرم قابل اعتماد برای افزودن چندین لینک به بیو اینستاگرام شما نباشد. در حالی که برخی از کاربران ممکن است غیر از این فکر کنند، شما همچنین ممکن است به دنبال برخی جایگزین های Linktree باشید که ممکن است مزایایی داشته باشند که Linktree ندارد، یا برای بهبود صفحه فرود شما یا صرفه جویی در پول بیشتر.

چرا Linktree قابل اعتماد نیست؟

Linktree توسط برخی از کاربران یک وب سایت غیر قابل اعتماد در نظر گرفته می شود زیرا طبق گزارش ها اغلب از کار افتاده است. علاوه بر این، وب سایت در گذشته توسط اینستاگرام به عنوان اسپم علامت گذاری شده است. این بدان معنی است که استفاده از Linktree ممکن است بهترین راه برای ایجاد یک صفحه فرود برای پیوند در بیو اینستاگرام شما نباشد.

در اینجا دلایل دقیقی وجود دارد که چرا Linktree ممکن است پلتفرم خوبی برای استفاده نباشد:

وب سایت Linktree اغلب از کار افتاده است

Linktree یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های «پیوندهای چندگانه» است، اما افزایش محبوبیت آن بدیهی است که وب‌سایت را آسیب‌پذیرتر می‌کند. گاهی پایین آمدن. با این حال، این بدان معنا نیست که Linktree تنها گزینه است.

سرویس محبوبی مانند Linktree باید عملکرد بهتری داشته باشد و زمان خرابی خود را در وب سایت کاهش دهد. بدیهی است که عملکرد وب سایت مهم است و کاربران اینستاگرام نمی توانند روی لینک Linktree شما در زمانی که وب سایت از کار افتاده است کلیک کنند.

آن ساعت‌ها می‌توانست تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام را که از پروفایل شما و بیوگرافی پیوند شما بازدید می‌کنند، از طریق دکمه‌های فراخوانی که در صفحه فرود ایجاد کرده‌اید، به مصرف‌کنندگان تبدیل کند، و این خرابی باعث می‌شود استراتژی بازاریابی شما ناکارآمد باشد.

Linktree نیز توسط اینستاگرام به عنوان هرزنامه علامت گذاری شد

گزارش شده است که اینستاگرام Linktree را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری کرده است و باعث می‌شود پیوندی که در بیو به اشتراک می‌گذارید دیگر قابل کلیک یا حتی مسدود نباشد، که در سال 2018 رخ داد.

با اينكه طبق ویکی پدیا برداشته شده است و اینستاگرام دیگر Linktree را ممنوع نمی کند، برخی از افراد هنوز این لینک را غیرقابل دسترسی می دانند و حتی خود Linktree نیز این مشکل را دارند. چیزی برای گفتن در مورد آن، اظهار داشتند که کنترلی بر این موضوع ندارند.

این ممکن است به نحوه عملکرد Linktree مربوط باشد: از دامنه خود استفاده می کند (linktr.ee/[your username]) برای ایجاد یک صفحه فرود و قرار دادن چندین لینک که می خواهید به آن اضافه کنید. هنگامی که Linktree از کار افتاد یا به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری شد، کل پیوندهای ایجاد شده توسط Linktree، از جمله صفحه فرود شما، نیز پایین می‌روند یا به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌شوند.

خوشبختانه، برخی از گزینه‌های Linktree در زیر وجود دارد که از زیر دامنه استفاده می‌کنند که بر اساس نام کاربری و موارد دیگر ایجاد شده‌اند و شانس علامت‌گذاری به‌عنوان هرزنامه توسط اینستاگرام و سایر رسانه‌های اجتماعی را کاهش می‌دهند.

حتی بهتر از آن، می‌توانید وب‌سایت خود را برای راه‌های ایمن‌تر و حرفه‌ای‌تر برای افزودن لینک به بیو اینستاگرام خود ایجاد کنید.

بهترین جایگزین های Linktree که رایگان هستند چیست؟

جایگزین های Linktree زیادی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان (یا پولی) استفاده کنید که قابل اعتمادتر هستند، ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند، ارزان تر هستند و مهمتر از همه، مشابه Linktree کار می کنند. برخی از آنها ContactInBio، Campsite، C8KE، Hy.page و موارد دیگر هستند که در این پست ذکر شده است.

اگر متوجه شدید که یکی از لیست ها اغلب پایین آمده است، به سادگی در نظر به ما بگویید.

ContactInBio

ContactInBio یکی از محبوب ترین جایگزین های Linktree است. این ویژگی رایگان برای قرار دادن چند لینک به بیو شما کافی است، اما از سختی مدیریت چندین لینک خود به دلیل رابط وب سایت بد آن ناامید نشوید (اما نگران نباشید، پیوند شما همچنان به اندازه کافی خوب خواهد بود. دیدن).

نسخه رایگان این سرویس نیز به اندازه کافی خوب است. اگر می‌خواهید استفاده از آن را متوقف کنید، از وارد کردن پیوندهای شما از Linktree، دکمه WhatsApp، فرم تماس، خدمات موسیقی، انتخاب تم، ردیابی کلیک روی پیوند و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند.

این وب‌سایت با ایجاد یک زیر دامنه بر اساس نام کاربری شما کار می‌کند، اما این تضمین نمی‌کند که پیوند شما از علامت‌گذاری هرزنامه توسط فیس‌بوک و اینستاگرام دور شود. این فقط شانس را کاهش می دهد.

کمپینگ

کمپینگ

کمپینگ همچنین یک جایگزین به اندازه کافی خوب است. نسخه رایگان از لینک‌های نامحدود، تغییر رنگ و فونت، ردیابی تعداد افرادی که روی لینک‌های شما کلیک می‌کنند، اضافه کردن تصاویر مستقیم از حساب اینستاگرام، چرخ فلک تک اسلاید و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند.

با 7 دلار در ماه، می توانید یک دامنه سفارشی برای نام تجاری خود دریافت کنید و زحمت و استرس مراقبت از سرور و میزبانی را کنار بگذارید. شما همچنین از پشتیبانی اولویت دار برخوردار خواهید شد و در صورت تمایل، یک زیر دامنه سفارشی دریافت خواهید کرد. شامل Google Sheets و MailChimp ادغام.

C8KE

جایگزین c8ke linktree

C8KE یک ابزار لینک بیو اینستاگرام است که استفاده از آن کاملا رایگان است. C8KE به شما امکان می‌دهد رنگ، فونت، پس‌زمینه و موارد دیگر را سفارشی کنید تا یک صفحه فرود ساده و متناسب با نام تجاری خود ایجاد کنید. همچنین، ویژگی تجزیه و تحلیل به شما امکان می دهد تمام کلیک های لینک را در صفحه خود ردیابی کنید.

C8KE یک ویژگی منحصر به فرد گالری تصاویر را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا محصولات وابسته خود را مستقیماً در صفحه بیو خود تبلیغ کنید. می توانید پیوندهای وابسته سفارشی یا یک URL منحصر به فرد را به هر تصویر/ویدیویی که در گالری آپلود می کنید اضافه کنید. علاوه بر این، یک نوار جستجو نیز وجود دارد که به مخاطبان اجازه می‌دهد به راحتی محتوا/محصولاتی را که در گالری قابل خرید خود قرار داده‌اید پیدا کنند.

به غیر از پیوندهای اجتماعی (که اکثر ابزارهای پیوند زیستی ارائه می کنند)، C8KE یک ویژگی منحصر به فرد فید RSS را نیز ارائه می دهد. پس از فعال شدن، هر پست وبلاگ جدید یا ویدیوی یوتیوب به طور خودکار در صفحه فرود پیوند بیو شما نشان داده می شود که باعث صرفه جویی در زمان بیشتر می شود و به شما امکان می دهد محتوای بیشتری را به اشتراک بگذارید.

Hy.page

لینک تری جایگزین hy.page

Hy.page یک جایگزین معمولی Linktree نیست. این چیزی بیش از نشان دادن پیوندهای نامحدود را فراهم می کند. می‌توانید کمک‌های مالی بپذیرید، یک عضویت تکرارشونده مانند Patreon ایجاد کنید، محتوای ممتاز را بفروشید، محصولات دیجیتالی بفروشید، درخواست‌های سفارشی طرفداران را دریافت کنید و موارد دیگر.

نگران تجزیه و تحلیل نباشید. از یکپارچه سازی Pixel پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد ایمیل هایی را که در طرح رایگان گنجانده شده اند جمع آوری کنید. می‌توانید رنگ صفحه را سفارشی کنید، پیوندهای ویدیویی اضافه کنید و آن را به صورت رایگان با حساب PayPal خود ادغام کنید.

نکته دیگر در مورد این سرویس این است که کارمزد تراکنش‌های آن صفر است، به شما امکان می‌دهد از دامنه‌های خود استفاده کنید، و موارد دیگر در طرح حرفه‌ای – اگرچه نسخه رایگان از قبل ویژگی‌های خوبی دارد. اگر نیاز به استفاده از بیش از سه دامنه دارید، می توانید به برنامه سازمانی ارتقا دهید.

وقتی می‌توانید ویژگی‌های ترکیبی مشابه هر دو را در یک سرویس واحد دریافت کنید، دیگر نیازی به استفاده جداگانه از چندین سرویس مانند Patreon و Linktree نیست.

LYNX

سیاهگوش

LYNX ویژگی های ساده و رایگان را ارائه می دهد: ردیابی کلیک و یک موضوع استاندارد، اما فقط از 5 پیوند پشتیبانی می کند. خوبی این است که تبلیغات را نشان نمی دهد. اگر فقط می خواهید پنج لینک در بیو خود قرار دهید، این بهترین جایگزین است.

اگر لینک های نامحدود می خواهید، باید 5 دلار در ماه بپردازید. این شامل یک نام دامنه سفارشی، ردیابی کلیک پیشرفته، سفارشی‌سازی تم پیشرفته، و حذف پاورقی LYNX است که برای کاربران رایگان نشان داده می‌شود.

Tap.bio

بهترین جایگزین های لینک تری

Tap.bio به سطح جدیدی از صفحه فرود مینی می رسد. به جای ایجاد تنها یک صفحه فرود ساده برای چندین لینک، یک نوار لغزنده ایجاد می کند که مانند یک استوری اینستاگرام عمل می کند که در این پلت فرم “کارت” نامیده می شود.

برای کاربران رایگان، شما فقط می توانید یک کارت اضافی دیگر داشته باشید، اما برای اضافه کردن چندین لینک به مقدار نامحدود کافی است. می‌توانید کارت‌های بیشتری مانند کارت ویدیوی YouTube را با ارتقاء به حساب پرمیوم آن با مبلغ ۵ دلار در ماه اضافه کنید.

درمورد من

درمورد من

درمورد من ممکن است مشخص نشده باشد که برای اینستاگرام یا ابزار پیوندهای اجتماعی رسانه های متعدد ساخته شده باشد. اما اگر می‌خواهید صفحه فرود ساده‌تر و حرفه‌ای‌تری بدون ایجاد وب‌سایت داشته باشید، ارزش امتحان کردن را دارد.

پیوند در نمایه

لینک در پروفایل

پیوند در نمایه به طور کلی یک سازنده صفحه فرود است، اما می توانید از آن برای اضافه کردن چندین لینک برای بیو خود استفاده کنید. همچنین یک ابزار تحلیلی نیز وجود دارد که برای اطمینان از اینکه استراتژی بازاریابی شما چقدر موثر است، خوب است.

Linkr.in

linkr.in

Linkr.in URL سفارشی را برای پیوند به شما ارائه می دهد، اگر می خواهید کلیک یا رویداد را ردیابی کنید، یکپارچگی Google Analytics را ارائه می دهد، یک آمار داخلی که عالی است و موارد دیگر. اما نکته منفی این است که تبلیغات را نشان می دهد.

نسخه پریمیوم ارزان تر از برخی از جایگزین هایی است که در مورد آنها صحبت کردم. حدود 3 دلار در ماه است که به شما یکپارچه سازی FB Pixel، پیوند نامحدود، حذف فوتر نام سایت و غیرفعال کردن تبلیغات را می دهد.

لینک.بیو

لینک.بیو

لینک.بیو لینک های نامحدود و URL های تصادفی به شما می دهد و تمام. اگر می‌خواهید با یک ابزار پیوندهای چندگانه ساده و آسان استفاده کنید، ممکن است قسمت URL تصادفی مشکلی ایجاد نکند.

بهترین چیز در مورد این ابزار این است که احتمالاً ارزان ترین از همه است. حدود 0.99 دلار در ماه برای حساب پرمیوم هزینه دارد که از پیوندهای سفارشی، ردیابی پیوند، پیوند برنامه ریزی و موارد دیگر پشتیبانی می کند. همچنین یک برنامه مادام العمر برای حدود 9.99 دلار دارد.

آیا ایجاد وب سایت خود بهتر از استفاده از Linktree است؟

بله، ایجاد وب سایت خود، مراقبت از آن، و ایجاد یک صفحه فرود ساده برای قرار دادن چندین دکمه/لینک فراخوان برای اقدام شما بهتر از استفاده از Linktree یا هر سرویس مشابه Linktree است. استفاده از وب‌سایت خودتان احتمال علامت‌گذاری به‌عنوان هرزنامه را کاهش می‌دهد و برند شما را حرفه‌ای‌تر نشان می‌دهد.

وب سایت شما شانس کمتری برای علامت گذاری به عنوان هرزنامه دارد زیرا شما یا برندتان تنها کسی هستید که لینک وب سایت شما را به بیو اینستاگرام اضافه می کند. خدماتی مانند Linktree در معرض علامت گذاری به عنوان هرزنامه هستند زیرا برخی از افراد از آن برای ارسال هرزنامه در اینستاگرام سوء استفاده می کنند.

و در صورتی که متا (فیس بوک و اینستاگرام) دامنه شما را ممنوع کرده یا آن را به عنوان اسپم علامت گذاری کنید، می توانید با پشتیبانی فیس بوک در Business Manager تماس بگیرید، و دامنه خود را در آنجا تأیید کنید.


چندین جایگزین عالی Linktree وجود دارد که می توانید از آنها برای به حداکثر رساندن استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید که تقریباً همان ارزش یا حتی بیشتر از Linktree برای ایجاد صفحات فرود ارائه می دهد. اگر به دنبال جایگزینی برای Linktree هستید، حتما گزینه های موجود در این لیست را بررسی کنید.

مطالب مرتبط: چرا اینستاگرام به من اجازه ارسال پست نمی دهد؟

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.