به گزارش تیم خبری سوشال پورت

بیت کوین اولین و بزرگترین است ارز رمزنگاری شده در دنیا ارزهای دیجیتال از کانال ها و گروه های تلگرام برای رشد و به اشتراک گذاری اطلاعات خود استفاده می کنند، تلگرام به یک انتخاب عالی برای صنعت تبدیل شده است.

در این مقاله از مشاور تلگرام، نگاهی خواهیم داشت به 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین که می توانید از آنها برای تجارت، اطلاع از آخرین اخبار بازار و کسب سود از سیگنال های ارائه شده توسط این کانال ها استفاده کنید. کانال های برتر.

نام من جک ریکل از تیم مشاور تلگرام است و اگر به دنبال 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین هستید، از شما دعوت می کنیم این مقاله را بخوانید و به این کانال های برتر بپیوندید که مزایای زیادی برای شما ایجاد می کند.

اپلیکیشن تلگرام

تلگرام یکی از سریعترین برنامه های کاربردی در جهان است که توسط بیش از آن استفاده می شود 700 میلیون کاربر روزانه برای ارسال و دریافت پیام، استفاده از کانال ها و گروه ها و داشتن وقت مفید در اینترنت.

این برنامه بسیار سریع در حال رشد است و ویژگی های نوآورانه ای را ارائه می دهد که آن را به یک انتخاب بسیار منحصر به فرد در میان سایر برنامه ها تبدیل می کند.

کانال ها محبوب ترین ویژگی ها هستند و میلیون ها کانال در جهان وجود دارد، کانال های بیت کوین از محبوب ترین کانال هایی هستند که در این مقاله می خواهیم در مورد آنها صحبت کنیم.

بهترین امکانات تلگرام

 • تلگرام بسیار سریع است، گاز پرسرعت این اپلیکیشن را به یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های دنیا تبدیل کرده است، همیشه بی نقص کار می کند و بدون تاخیر بهترین ویژگی اپلیکیشن تلگرام است.
 • امنیت تلگرام عالی است، امکانات امنیتی زیادی از احراز هویت دو مرحله ای گرفته تا قفل چت و موارد دیگر وجود دارد که این اپلیکیشن را به یکی از امن ترین اپلیکیشن ها تبدیل کرده است.
 • سومین ویژگی برتر تلگرام محیط کاربر پسند و گرافیک فوق مدرن آن است که به شما امکان می دهد تلگرام خود را بر اساس موارد دلخواه خود شخصی سازی کنید.

کانال های تلگرام بهترین ویژگی تلگرام است که به افراد و کسب و کارها اجازه می دهد مطالب خود را با کاربران خود به اشتراک بگذارند و محدودیتی برای تعداد افراد وجود ندارد که می توانند به کانال شما بپیوندند.

کانال های بیت کوین یکی از موضوعات پرطرفدار و جالب در تلگرام هستند، در ادامه این مقاله در مورد 10 کانال برتر بیت کوین تلگرام صحبت خواهیم کرد.

چرا از کانال های تلگرام بیت کوین استفاده می کنیم؟

 • کانال های تلگرام بیت کوین آخرین اخبار و اطلاعات بازار را ارائه می دهند، شما می توانید به این کانال ها بپیوندید و از آخرین اخبار بازار مطلع شوید.
 • با استفاده از این کانال ها می توانید آخرین تحلیل ها و پیش بینی های اغلب بازار و بیت کوین را دریافت کنید که به شما در تصمیم گیری بهتر و تصمیم گیری عاقلانه کمک می کند.
 • این کانال ها محتوای آموزشی ارائه می دهند که می توانید از آن استفاده کنید و دانش خود را در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال افزایش دهید
 • این 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین سیگنال های روزانه ای را ارائه می دهد که می توانید برای تجارت و کسب درآمد از آنها استفاده کنید، این بهترین ویژگی این کانال ها است و آنها را به کانال های بسیار محبوب و معروف در این صنعت و در بین میلیون ها کانال در جهان تبدیل کرده است.

10 کانال برتر تلگرام بیت کوین

در این بخش قصد داریم شما را با 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین که برای یادگیری و تجارت عالی هستند آشنا کنیم. به این کانال ها بپیوندید و شروع به کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال کنید.

#1. دفی میلیون

این اولین کانال در بین 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین است، یکی از بزرگترین و معروف ترین کانال ها با بیش از 250 هزار مشترک، که محتوای آموزشی عالی در مورد بیت کوین و به طور کلی اینسایدر ارائه می دهد.

اگر منبعی برای یادگیری بیت کوین از ابتدا می خواهید، با جنبه های فنی بیت کوین آشنا شوید، دانش خود را در مورد بلاک چین و جنبه های مالی این فناوری افزایش دهید، به این کانال بپیوندید و از محتوایی که ارائه می شود استفاده کنید، روزانه محتوای عالی در این کانال، یک کانال بسیار بزرگ و معروف است که می توانید از آن استفاده کنید.

این کانال همچنین دارای انجمن بسیار فعالی است که می توانید به آن بپیوندید و سوالات خود را در این گروه مطرح کنید. اگر به دنبال بهترین کانال ها و گروه های فیلم تلگرام هستید، فقط صفحه وبلاگ را بررسی کنید.

راه های جدیدی برای کسب درآمد در این کانال ارائه شده است که می توانید به آنها بپیوندید و از آنها یاد بگیرید. از لینک زیر استفاده کنید و یکی از اعضای فعال این کانال جالب تلگرام شوید.

ICO صحبت می کند

#2. ICO صحبت می کند

این کانال بسیار منحصر به فرد است، در این کانال برتر تلگرام بیت کوین می توانید سوالات خود را بپرسید و پاسخ های خود را ببینید، یک کانال تلگرامی بسیار فعال با گروهی عالی که آموزش و پاسخگویی به سوالات از بخش های کلیدی این کانال است.

اگر می خواهید در مورد بیت کوین بیاموزید و تمام پاسخ های خود را بیابید، به شما توصیه می کنیم به این کانال بپیوندید و از محتوای عالی این کانال استفاده کنید.

ما می‌توانیم این کانال را بخوانیم و یک پلتفرم پرسش و پاسخ درباره بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال گروه‌بندی کنیم، جایی که می‌توانید تمام سوالات خود را بپرسید و پاسخ‌های دقیق را بیابید.

شبکه Minter

#3. شبکه Minter

یکی از معروف ترین کانال های دنیا، این یکی از 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین است که می توانید برای کسب درآمد از آن استفاده کنید.

این کانال راه های خلاقانه ای برای کسب درآمد ارائه می دهد. اگر مکانی برای کسب درآمد از ارزهای رمزنگاری شده جالب می خواهید، به این کانال بپیوندید و از فرصت های ارائه شده توسط این کانال برای کسب درآمد استفاده کنید.

می توانید از لینک زیر استفاده کنید و به این کانال بپیوندید، راه های جالب زیادی وجود دارد که می توانید از این کانال برای کسب درآمد یاد بگیرید.

قهرمان BTC

#4. قهرمان BTC

به یکی از بهترین کانال های تلگرام در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال خوش آمدید. این کانال آخرین اخبار و به روز رسانی های بازار را ارائه می دهد. همچنین می توانید از امکانات معاملاتی این کانال استفاده کرده و شروع به کسب درآمد کنید. پیشنهاد می کنیم بهترین کانال های تلگرام را برای یادگیری زبان انگلیسی بررسی کنید.

این یکی از معتبرترین کانال ها برای آگاهی از آخرین اخبار منابع مختلف و تصمیم گیری عاقلانه برای تجارت سودآور است.

DeCenter

#5. DeCenter

کانال پنجم ما از لیست 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین یکی از بهترین منابع آموزشی در جهان است، این کانال هر آنچه را که باید در مورد بیت کوین، ارزهای دیجیتال و اقتصاد بدانید را به شما آموزش می دهد.

یک کانال آموزشی عالی که روزانه محتوای عالی ارائه می دهد و به شما کمک می کند از بهترین منابع برای افزایش دانش خود بیاموزید.

اگر می خواهید با ارزهای دیجیتال و اقتصاد برای تصمیم گیری های عالی و پیش بینی های دقیق آشنا شوید، به این کانال بپیوندید و از محتوای آموزشی آن نیز از خبرنامه ارائه شده توسط این کانال استفاده کنید.

گلوله های بیت کوین

#6. گلوله های بیت کوین

این یکی از معروف ترین و محبوب ترین کانال های تلگرام در جهان است. درباره تجارت بیت کوین و بیت کوین بیاموزید و از آنها برای کسب درآمد زیاد استفاده کنید.

پوشش آخرین اخبار صنعت از منابع برتر از دیگر امکانات این کانال است، به این کانال بپیوندید و از امروز شروع به یادگیری و کسب درآمد کنید.

نهنگ های حاشیه

شماره 7. نهنگ های حاشیه

اگر به دنبال یک کانال تلگرامی برتر هستید که تحلیل و پیش بینی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارائه دهد، به این کانال بپیوندید و تجارت را با موفقیت شروع کنید.

اگر می خواهید معاملات موفقی داشته باشید، به اخبار و اطلاعات دقیق نیاز دارید. با آگاهی از آخرین پیش بینی ها می توانید از اطلاعات استفاده کرده و معاملات سودآوری داشته باشید.

جواهرات وال استریت

#8. جواهرات وال استریت

این یکی از سودآورترین کانال های بیت کوین در جهان است. به دنبال فرصت های معاملاتی برای کسب درآمد زیاد، فقط به این کانال بپیوندید و همین امروز شروع به کسب درآمد کنید.

آلچیکا

#9. آلچیکا

این یکی از بهترین کانال ها است که آخرین اخبار و به روز رسانی های بیت کوین را پوشش می دهد. اگر منبعی برای یادگیری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال می خواهید، این بهترین کانالی است که می توانید به آن بپیوندید و از محتوای عالی این کانال استفاده کنید.

از آخرین اخبار و به روز رسانی های صنعت آگاه باشید، در مورد ارزهای رمزپایه اطلاعات کسب کنید و از سیگنال های روزانه ارائه شده توسط این کانال استفاده کنید.

فهرست ICO

شماره 10. فهرست ICO

این کانال آخرین اخبار و به روز رسانی بیت کوین را پوشش می دهد و آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل تعداد جدید را ارائه می دهد.

اگر به دنبال بهترین فرصت های سرمایه گذاری هستید، این بهترین کانال تلگرامی است که می توانید به آن بپیوندید و از آخرین فرصت ها مطلع شوید.

آخرین انتخاب ما از لیست 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین در مورد لیست کردن آخرین فرصت ها و پیش بینی هایی است که به شما برای تصمیم گیری بهتر کمک می کند. به این کانال جالب بپیوندید و از آخرین فرصت های سرمایه گذاری که می تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد آگاه شوید. این یکی از بهترین کانال های ICO تلگرام در جهان است.

کانال های برتر تلگرام بیت کوین چگونه به شما کمک می کنند؟

 • آموزش مهم ترین مزیت این کانال ها است، این کانال ها به شما در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال آموزش می دهند و پس از مدتی با استفاده دقیق از این کانال ها متخصص خواهید شد.
 • برای کسب درآمد، این تغییرات سیگنال های روزانه ای را ارائه می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید و درآمد کسب کنید، اگر به دنبال منبع درآمد جدیدی هستید، این 10 کانال برتر بیت کوین تلگرام برای شما عالی هستند.
 • آگاهی از آخرین به روز رسانی و اخباری که می توانید به نفع خود استفاده کنید

به این 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین بپیوندید و خودتان تمام این مزایا را در عمل ببینید.

مشاور تلگرام

مشاور تلگرام اولین دایره المعارف تلگرام است که تمامی جنبه های این اپلیکیشن را از طریق مقالات جامع و کاربردی پوشش می دهد.

ما مقالات بسیار مفید و آموزنده ای در مورد تلگرام در دسته بندی های مختلف ارائه می دهیم که می توانید از آنها استفاده کنید، همچنین کانال های برتر تلگرام دنیا را در موضوعات مختلف به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به آنها بپیوندید و از خدمات ارائه شده توسط این کانال ها استفاده کنید. اگر شما می خواهید خرید ممبر تلگرام برای کسب و کار یا کانال شخصی خود، فقط به صفحه فروشگاه بروید.

ما به شما کمک می کنیم تا تلگرام را به بهترین شکل یاد بگیرید و در تلگرام استاد شوید، همچنین خدماتی را ارائه می دهیم که می توانید برای رشد کانال خود از آنها استفاده کنید، لیست خدمات مشاور تلگرام عبارتند از:

 • مشترکین تلگرام، افزودن مشترکین واقعی و فعال تلگرام به کانال شما بهترین راه برای رشد کانال تلگرام شماست.
 • اعضای هدفمند، ما از بهترین استراتژی های بازاریابی موبایلی استفاده می کنیم و کاربران هدفمندی را برای شما به ارمغان می آوریم که به کانال شما علاقه مند هستند و بسیار فعال خواهند بود و بعداً مشتری شما خواهند شد.
 • دیجیتال مارکتینگ بهترین راه برای رشد کانال شماست، افراد واقعی از کانال شما آگاه می شوند و می توانند به کانال تلگرام شما بپیوندند، ما از بهترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ برای رشد کانال تلگرام شما استفاده می کنیم و آگاهی از برند شما به صورت تصاعدی افزایش می یابد. و میلیون ها کاربر جدید از کانال تلگرام شما بازدید کرده و به آن می پیوندند

مشاور تلگرام همچنین خدمات شخصی سازی شده کانال ها را ارائه می دهد، اگر به توجه بیشتر ما نیاز دارید و می خواهید رشد سریعی را تجربه کنید، از شما دعوت می کنیم با ما تماس بگیرید و از خدمات شخصی ما برای کانال تلگرام خود استفاده کنید.

خط پایین

در این مقاله از مشاور تلگرام شما را با 10 کانال برتر تلگرام بیت کوین آشنا کردیم که می توانید به آنها بپیوندید و از سیگنال های ارائه شده توسط این کانال ها شروع به کسب درآمد کنید.

کانال‌های تلگرام به بخش مهمی از ارزهای دیجیتال تبدیل شده‌اند، این کانال‌ها ارزش زیادی برای صنعت ارائه می‌دهند و آخرین اخبار و آخرین اخبار صنعت را پوشش می‌دهند.

اگر کانال تلگرامی در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده دارید و می خواهید یکی از این 10 کانال برتر شوید، از شما دعوت می کنیم برای مشاوره رایگان و تجزیه و تحلیل کانال خود با استفاده از خدمات مشاور تلگرام و خدمات شخصی سازی شده با ما تماس بگیرید تا به شما کمک کند. تا کانال خود را به صورت تصاعدی رشد دهید و به یکی از بزرگترین و معروف ترین کانال های تلگرام بیت کوین در جهان تبدیل شوید.

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.