دوست دارید از استیکرهای GIF خنده دار در استوری های اینستاگرام، TikToks و جاهای دیگر در رسانه های اجتماعی استفاده کنید؟ حدس بزنید، می‌توانید گیف‌های خود را طراحی کنید و آن‌ها را در منوهای استیکر یاب نیز جاسازی کنید! این ویدیو را تماشا کنید تا متوجه شوید که چگونه! بیایید با یک مرور کلی از روند شروع کنیم. 5 مرحله وجود دارد که باید دنبال کنید. 1. GIF های خود را بسازید 2. یک حساب GIPHY ایجاد کنید 3. GIF های خود را در GIPHY 4 آپلود کنید. برای یک اکانت هنرمند یا برند GIPHY درخواست دهید و منتظر بمانید تا تایید شود. 5. استیکرهای GIF خود را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید! اگر نمی‌دانید چگونه گیف‌های خود را بسازید، آموزش ویدیویی ما را در مورد نحوه ایجاد گیف به 3 روش آسان بررسی کنید: توجه داشته باشید که برای اینکه گیف‌های شما آپلود شوند و به‌عنوان استیکر مورد استفاده قرار گیرند، باید یک شفاف داشته باشند. زمینه. حالا اگر قبلا این کار را نکرده اید یک حساب GIPHY ایجاد کنید. به giphy.com/join بروید. می توانید با حساب فیس بوک یا با آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید. ایمیل، نام کاربری مورد نظر و رمز عبور خود را وارد کنید. اکنون باید طرح های استیکر GIF خود را آپلود کنید. روی آپلود کلیک کنید و فایل تصویری را که می خواهید استفاده کنید وارد کنید. در مرحله بعد، برچسب های مربوطه را برای استیکر خود وارد کنید. شما باید نام برند خود و همچنین برچسب هایی را که نشان دهنده آنچه در GIF نمایش داده می شود، اقدامات انجام شده، احساسی که توسط آن منتقل می شود، یا هر چیز دیگری که احساس می کنید مرتبط است، وارد کنید. توجه داشته باشید که گیف ها باید برای همه مخاطبان مناسب باشند تا به کتابخانه استیکر اینستاگرام اضافه شوند. برای درخواست حساب هنرمند یا برند، باید حداقل 5 فایل GIF آپلود کرده باشید، بنابراین به آپلود آثار دیگر خود ادامه دهید. هنگامی که حداقل 5 فایل GIF را در صفحه GIPHY خود آپلود کردید، می توانید یک حساب رسمی هنرمند یا برند درخواست کنید، هر کدام که برای شما مناسب است. برای انجام این کار، به giphy.com/apply بروید. اطلاعات مورد نیاز را پر کنید و درخواست خود را به GIPHY ارسال کنید. ایمیلی دریافت خواهید کرد که تایید می کند درخواست شما را دریافت کرده اند. چند روز دیگر باید ایمیل دیگری دریافت کنید که به شما اطلاع می دهد که درخواست شما تایید شده است. پس از تأیید، گیف‌های شما پردازش می‌شوند و در منوهای استیکر GIF در اینستاگرام، TikTok و موارد دیگر ظاهر می‌شوند. این تمام چیزی است که برای جاسازی گیف های خود در منوی استیکر اینستاگرام لازم است. فصل ها: 0:00 مقدمه 0:53 ایجاد یک حساب GIPHY 1:10 آپلود فایل های GIF در GIPHY 1:47 نحوه درخواست اکانت هنرمند یا برند GIPHY 2:12 از GIF های خود در اینستاگرام استفاده کنید خط تولید جدید Techboomers ما را بررسی کنید! نشان Techboomers را روی پیراهن ها، هودی ها، لیوان ها و موارد دیگر نمایش دهید! از بیش از 100 دوره رایگان در همه محبوب ترین وب سایت ها و برنامه های امروزی بازدید کنید!

این مطلب توسط وبسایت آموزشی سوشال پورت گردآوری شده است.
منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

12 نظرات

 • Darren Tabanera, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Hi! I was approved but my sticker gifs aren't showing :((

 • Tomás Rindel Miño, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Cool! Thanks for the information Techboomers, I hope they approve my application 😅

 • Head full of Mess, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Hi, I wanted to ask, once done artist/brand approval, will the gifs newly uploaded on giphy , be shown on insta search menu?

 • Auto Events, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  what if you have no website?

 • brandnaqua, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  thank-youu 😀

 • books et more, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Does an upgraded giphy account cost money? 🙂

 • Cuadernalia Chile, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  how long does it take to appear the new stickers? I've done everything, but nothing works to see my stickers.

 • Firoz Khan, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Thanks, but my GIPHY channel isn't eligible to be upgraded.
  What are the requirements for an upgraded GIPHY channel?

 • Dhana Shri THE COOL BROS, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Can unsub my channel

 • Dhana Shri THE COOL BROS, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Ur videos are useful

 • Dhana Shri THE COOL BROS, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  I am a fan of u

 • Auto Hunter, 1401-04-17 @ 2:01 ب.ظ پاسخ

  Hey you. Yes, you. The random person I would never meet. I truly hope that you would find happiness in life. Today is going to be a great day. blessings and love✍️💯♥️❤️♥️❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.