به گزارش تیم خبری سوشال پورت

اگر سال ها دوست خاصی دارید، ممکن است در مورد اولین پیام هایی که برای او ارسال کرده اید کنجکاو باشید. اما مشکل این است که برای رسیدن به چند پیام اولی که برای یکدیگر ارسال می‌کنید، فرضاً باید برای رسیدن به آن چندین سال پیمایش کنید.

بدیهی است که اگر پیام‌های زیادی برای آن شخص ارسال نکرده باشید، پیمایش تا بالای صفحه زمان زیادی طول می‌کشد، اما خیلی طولانی نخواهد بود. در حالی که اگر سال‌ها دائماً با کسی صحبت می‌کنید، پیمایش تمام مسیر برای دیدن پیام‌های قدیمی یا اولین پیام‌هایتان با او تقریباً غیرممکن است.

حتی اگر تصمیم گرفتید برای سال‌ها در آنجا بنشینید و به بالا بروید، متوجه خواهید شد که پس از مدتی، اینستاگرام از کار می‌افتد زیرا باید درخواست‌های زیادی را پردازش کند، بنابراین نمی‌توانید تا آخر به صفحه بالا بروید. بالا.

1. از دسکتاپ خود استفاده کنید

اگر می‌خواهید به سرعت به اولین پیام‌های خود برسید، باید از طریق یک مرورگر وب روی دسکتاپ خود به اینستاگرام دسترسی داشته باشید. انجام آن در یک مرورگر وب به شما امکان می دهد در یک صفحه نمایش بزرگتر قرار بگیرید بنابراین می توانید سریعتر از انجام آن در تلفن همراه به بالا یا پایین بروید.

1. هنگامی که در اینستاگرام هستید، باید روی نماد DM کلیک کنید و مکالمه ای را انتخاب کنید که می خواهید چند پیام اول یا پیام های قدیمی تر را ببینید.

2. از اینجا، می خواهید از صفحه لمسی خود برای اسکرول سریع به پایین استفاده کنید.

یا، می‌توانید دکمه pg up را نگه دارید تا زمانی که با آن شخص به پیام‌های قدیمی‌تر برسید یا تمام مسیر را به سمت ایستگاه حرکت دهید تا چند پیام اول خود را ببینید. با دکمه pg up، فقط باید آن را نگه دارید و به طور خودکار به بالا رفتن ادامه می دهد.

برخلاف تلفنتان، برای رسیدن به بالای صفحه، مجبور نیستید به بالا پیمایش کنید و حتی در آن زمان، اگر پیام‌های زیادی وجود داشته باشد، هر چه بیشتر به بالا بروید، در نهایت برنامه از کار می‌افتد.

اگر می‌دانید به‌طور خاص به دنبال چه پیام‌هایی هستید، می‌توانید از تابع Ctrl + F برای جستجوی پیام‌های درون تبدیل باز که می‌خواهید به پیام‌های قدیمی‌تر برای آن نگاه کنید، استفاده کنید.

برای انجام این کار، باید تا نقطه ای که می خواهید عملکرد جستجو برای آن انجام شود، حرکت کنید. از اینجا، Ctrl + F را انتخاب کنید و آنچه را که می خواهید در مکالمه DM جستجو کنید تایپ کنید. از اینجا، می توانید آنچه را که به دنبال آن بودید که با رنگ زرد برجسته شده است، ببینید.

3. وقتی به اولین پیام‌های خود با یکدیگر رسیدید، می‌توانید از آن برای حافظه عکس بگیرید تا دیگر مجبور نباشید این کار را انجام دهید. شما حتی می توانید گوشی خود را بیرون بیاورید و آنها را ضبط کنید تا مجبور نشوید وقت خود را برای انجام دوباره آن تلف کنید.

2. پیام های خود را دانلود کنید

راه دیگر برای دیدن پیام‌های قدیمی یا اولین پیام‌هایی که شما و دوستتان برای یکدیگر ارسال کرده‌اید، دانلود پیام‌هایتان بین آنهاست.

از اینجا، چون این یک فایل txt است و نیازی به بارگذاری ندارد، می توانید خیلی سریع به اولین پیام های خود با یکدیگر پیمایش کنید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که از ویژگی Ctrl + F برای پیدا کردن پیام های خاص با شخصی استفاده کنید.

ابزار دانلود داده به شما این امکان را می دهد که هر نوع داده ای را که در اکانت اینستاگرام خود است دانلود کنید. این می تواند به شما امکان دانلود تصاویر، تاریخچه جستجو، ذخیره تاریخ و همچنین پیام ها را بدهد. و از آنجایی که همه آن ها در قالب متن هستند، به این معنی است که می توانید به راحتی کلمات مورد نظر خود را در پیام ها جستجو کنید.

  1. نماد نمایه را انتخاب کنید.
  2. به Settings > Security > Data Download بروید
  3. آدرس ایمیل خود را وارد کرده و درخواست دانلود را انتخاب کنید.
  4. پس از دریافت ایمیل با پیوندی برای دانلود داده های خود.
  5. پس از دانلود فایل فشرده، روی فایل messeges.json کلیک کنید. با این کار فهرستی از تمام کلمات و عباراتی که در تمام مکالماتی که داشته اید باز می شود. در ابتدا به نظر یک آشفتگی می رسد، اما وقتی شروع به جستجوی کلمات یا عبارات در چت کنید، همه چیز معنا پیدا می کند.
  6. برای جستجوی یک پیام اینستاگرام خاص، عملکرد جستجو را با استفاده از Ctrl+F در ویندوز، Cmd+F در Mac یا گزینه جستجو در فایل منیجر گوشی خود بیاورید.
  7. از اینجا کلمه کلیدی خود را تایپ کنید. اگر مطابقت وجود دارد، باید با رنگ زرد مشخص شود.
  8. اگر می خواهید با شخصی یا هر پیام قدیمی به اولین پیام خود بروید، می توانید به سمت راست به آن موقعیت بروید. از آنجایی که همه آن ها با فرمت txt هستند، به این معنی است که شما می توانید این کار را بدون پیمایش برای مدت طولانی انجام دهید و از آنجا که هیچ چیز مجبور به بارگیری نیست، همه این کارها را می توان با یک اسکرول سریع انجام داد.

3. یک جسم سنگین را روی دکمه Space یا فلش رو به پایین قرار دهید

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مهم اشتراک گذاری عکس است که معمولاً از طریق تلفن های هوشمند قابل دسترسی است. این یک رابط مبتنی بر وب ارائه می دهد که ارسال مطالبی را که ممکن است فقط در لپ تاپ به جای تلفن خود به آنها دسترسی داشته باشید، ساده می کند.

اینستاگرام ممکن است با استفاده از رایانه قابل دسترسی باشد. به وب سایت اینستاگرام به آدرس instagram.com بروید و با شماره تلفن، نام کاربری، آدرس ایمیل یا حساب فیس بوک خود وارد شوید تا شروع به استفاده از این سرویس کنید.

از جمله موارد دیگر، می‌توانید از نسخه آنلاین اینستاگرام برای مرور فید، پاسخ به پیام‌های مستقیم، خواندن هشدارها، آپلود عکس‌ها و ویدیوها در نمایه خود استفاده کنید.

اینستاگرام تمامی گزینه های پیام رسانی را که برای همگام شدن با روندهای فعلی میم ها به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. برای یافتن یک پیام خاص در یک چت گروهی، تا همین اواخر چاره ای جز مرور کل مکالمه نداشتید.

یکی از روش های جستجوی DM های اینستاگرام استفاده از ابزار دانلود داده است که در اینجا موجود است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که آرشیو تمام اطلاعاتی که اینستاگرام در مورد شما دارد، از جمله عکس ها و ویدئوهایی که آپلود کرده اید، اطلاعات شخصی و بله، پیام های مستقیم خود را تولید و دانلود کنید.

همچنین به شما اجازه می دهد تا آرشیو خود را به یک فایل CSV صادر کنید. فایل‌ها در قالب متن ذخیره می‌شوند و جستجوی آنها با استفاده از هر ویرایشگر متن اصلی نصب شده بر روی رایانه شما آسان می‌شود. این تنها راه برای دیدن پیام های قدیمی در اینستاگرام نیست.

برای رسیدن به پیام قدیمی در اینستاگرام هنگام استفاده از رایانه شخصی، گزینه دیگری برای استفاده از نوار فاصله یا دکمه فلش رو به پایین دارید.

اگر اجسام سنگین را روی این دو دکمه قرار دهید، پیمایش از طرف شما انجام می شود. زمان زیادی طول نمی کشد، و اگر انجام شود، می توانید در حالی که منتظر دریافت پستی هستید که به دنبال آن هستید، فعالیت دیگری انجام دهید.

4. از آنها بپرسید که آیا اولین پیام شما را به خاطر دارند یا خیر

توانایی یک فرد برای ایجاد آشنایی های جدید و ارتباط با آنها برای جنبه “اجتماعی” سایت های شبکه های اجتماعی اساسی است. خوشبختانه، اینستاگرام تشخیص می دهد که شما در حال حاضر دوستانی دارید که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید.

آنها موقعیت یابی و ارتباط با دوستان فعلی خود را در اینستاگرام و یافتن و ایجاد آشنایی های جدید را آسان می کنند. وقتی با افراد در اینستاگرام ارتباط برقرار می کنیم، احتمالاً پیام های مستقیم ارسال می کنیم.

معرفی پیام‌های مستقیم اینستاگرام، ابزار پیام‌رسانی مستقیم پلت فرم اشتراک‌گذاری عکس، زمانی که برای اولین بار در اوایل سال 2013 معرفی شد، یک نسخه جدید مورد انتظار بود. اینستاگرام همیشه پلتفرمی بوده است که برای عموم مردم در نظر گرفته شده است.

کاربران باید با لایک کردن یا نظر دادن در مورد پست های خود با حساب های دیگر ارتباط برقرار کنند. در نتیجه معرفی دایرکت اینستاگرام، کاربرانی که به طور متقابل یکدیگر را فالو کرده بودند، برای اولین بار مجاز به تبادل پیام خصوصی و یک به یک شدند.

پیام‌های مستقیم بررسی زمان شروع ارتباط با کسی را آسان‌تر می‌کنند. همیشه می توانید از مردم بپرسید که آیا اولین پیام شما را به خاطر می آورند یا خیر. اگر این کار را نکنند، می توانند پیام های مستقیم را بررسی کنند و تعاملات شما را ببینند.

5. از آنها بخواهید به بالا حرکت کنند

در پیام های اینستاگرام، هیچ روش مستقیمی برای پیمایش سریع به بالای مکالمه (DM) وجود ندارد. خوشبختانه شما می توانید پیام های اینستاگرام خود را به محض دریافت مشاهده کنید.

تاریخچه پیام منحصر به فرد دارای رکوردی از تمام ارتباطات است. این تاریخچه به شما کمک می کند تا بر مکاتبات خود کنترل داشته باشید و فایل های ویدیویی و عکس مهمی را که دوستان برای شما ارائه کرده اند ذخیره کنید.

با این حال، ممکن است بخواهید پیام هایی را که برای دوستان یا دنبال کنندگان ارسال کرده اید حذف کنید. اگر پیام ها را حذف کردید، باید از شخص بخواهید که آنها را برای شما بررسی کند.

می‌توانید از شخصی که می‌خواهید پیام‌هایش را بررسی کنید بخواهید برای دیدن مکالمه به بالا حرکت کند.

اگر دائماً برای یکدیگر پیام می‌فرستید، این می‌تواند مانند یک سؤال بزرگ به نظر برسد. می توانید تصور کنید که حرکت در اینستاگرام چقدر خسته کننده است. با توجه به به روز رسانی هایی که اینستاگرام به طور مداوم در حال انتشار است، جستجو از طریق پیام ها اکنون آسان تر شده است.

می توانید از شخص بخواهید که روی مکالمات شما ضربه بزند تا تنظیمات چت را ببیند. اگر به پایین اسکرول کنند، گزینه «جستجو در گفتگو» را می بینند و روی آن کلیک می کنند. این بدان معنی است که شما باید کلمات دقیق پیام مورد نظر خود را به خاطر بسپارید.

6. از طریق عکس های به اشتراک گذاشته شده خود نگاه کنید و سعی کنید به خاطر بسپارید

اینستاگرام دایرکت که به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌ها یا فیلم‌های کوتاه را برای یک کاربر یا گروهی از کاربران خاص ارسال کنند، به عنوان بخشی از تلاش خود برای گسترش جذابیت سرویس اشتراک‌گذاری عکس موبایلی راه‌اندازی شد.

کاربران فقط می توانند عکس ها را با کسانی که آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کرده اند به اشتراک بگذارند. فرض کنید آنها تصمیم می گیرند یک عکس یا ویدیو را با شخصی که آنها را دنبال نمی کند به اشتراک بگذارند.

در این صورت، گیرنده مورد نظر یک هشدار دریافت می کند که در صندوق ورودی جدیدی که به صفحه اشتراک گذاری در گوشه بالا سمت راست اضافه شده است ظاهر می شود و به آنها اطلاع می دهد که یک عکس یا ویدیو با آنها به اشتراک گذاشته شده است. به فرد مورد نظر این امکان داده می شود که عکس را بپذیرد یا رد کند.

اگر عکس‌هایی را با شخصی به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید بررسی کنید که اولین بار چه زمانی پیام‌ها را به اشتراک گذاشته‌اید تا به خود یادآوری کنید که چه زمانی شروع به صحبت با او کرده‌اید. نگاه کردن به عکس های به اشتراک گذاشته شده می تواند زمانی برای یادآوری تمام لحظات رسانه های اجتماعی با یک دوست باشد.

7. اگر یک شریک عاشقانه است، احتمالاً گفتید هی

وقتی عاشق کسی هستید، شبکه های اجتماعی ممکن است فواید زیادی به همراه داشته باشد. این بدان معناست که شما به عکس های بیشتری از شخص مورد علاقه خود دسترسی خواهید داشت.

با این حال، شما همچنین اطلاعات مرتبط فراوانی در مورد آنها دریافت خواهید کرد، که اگر زمان شروع مکالمه با آنها فرا رسید، ضروری خواهد بود. بهترین بخش این است که شبکه های اجتماعی یک رویکرد معمولی و سریع برای برقراری ارتباط با شخصی که به او علاقه دارید ارائه می دهند.

اگر به کسی علاقه دارید یا با کسی در ارتباط هستید، رفتن به DM تبدیل به یک هنجار شده است. پس جای تعجب نیست که شما مجبور به یافتن پیامی با مضمون “هی” هستید که برای یکدیگر ارسال کرده اید. با گزینه جستجو از طریق پیام ها، می توانید “Hey” را جستجو کنید و ببینید چه چیزی ظاهر می شود.

رایج ترین عباراتی که می توانید در مکالمه با یک شریک عاشقانه جستجو کنید عبارتند از crush و شماره تلفن. اینها کلماتی است که افراد در اولین مراحل صحبت با یکدیگر استفاده می کنند.

اندیشه های پایانی

اینستاگرام به یک سرویس شبکه اجتماعی گسترده تبدیل شده است و میلیاردها کاربر به طور فعال از این پلت فرم استفاده می کنند. در این برنامه، افراد ممکن است یکدیگر را دنبال کنند، عکس‌ها و داستان‌ها را به اشتراک بگذارند، تعامل داشته باشند و خاطرات زیادی برای خود و دوستانشان بسازند.

آنها همدیگر را تگ می کنند، نام دوستانشان را می گذارند و با کسانی که به آنها اهمیت می دهند درگیر می شوند. این احتمال وجود دارد که اگر مدتی است از اینستاگرام استفاده کرده اید، قبلاً با چندین کاربر دیگر تعامل داشته اید.

سایر کاربران نیز ممکن است برای شما پیام ارسال کنند که شما باید به آنها پاسخ دهید. کارها اینگونه است. یک نفر به پیامکی که در اینستاگرام برایشان ارسال می کنید پاسخ می دهد و بحث به طور رسمی شروع می شود. این یک چرخه بی پایان است. نکته بعدی که می دانید، صدها پیامک برای دوستان و خانواده خود ارسال کرده اید.

اینستاگرام فریاد مردمی را شنیده است که از پیمایش پیام های قدیمی شکایت دارند و اپلیکیشن را به روز کرده اند. اگر برنامه اینستاگرام شما به روز است، باید این گزینه را داشته باشید که در گفتگوها جستجو کنید. وقتی نیاز دارید از شخص دیگری بخواهید در مکالمات قدیمی شما در اینستاگرام اسکرول کند، کار را آسان‌تر می‌کند.منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.