به گزارش تیم خبری سوشال پورت

اگر تا به حال در فید اینستاگرام شخصی پیمایش کرده اید و متوجه شده اید که هایلایت های او پنهان شده است، ممکن است تعجب کنید که چگونه این کار را انجام داده است. یا، اگر به دنبال پنهان کردن نکات برجسته خود از کسی هستید، ممکن است تعجب کنید که چگونه این کار را انجام دهید.

در واقع چند راه مختلف وجود دارد که می توانید نکات برجسته در اینستاگرام را از دیگران پنهان کنید. و بسته به دلایل شما برای انجام این کار، یک روش ممکن است بهتر از روش های دیگر باشد.

در این پست وبلاگ، ما قصد داریم به سه روش مختلف برای مخفی کردن هایلایت های اینستاگرام از دیگران نگاهی بیندازیم. ما هر روش را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد و مزایا و معایب هر کدام را مورد بحث قرار خواهیم داد.

چرا نکات برجسته در اینستاگرام را مخفی کنید؟

چند دلیل وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد نکات برجسته اینستاگرام خود را از دیگران پنهان کند. برای مثال، نکات برجسته می‌توانند فوق‌العاده شخصی باشند و ممکن است نخواهید همه به آنها دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، پنهان کردن نکات برجسته می تواند راهی برای خصوصی نگه داشتن حساب شما و کنترل افرادی باشد که می توانند پست های شما را ببینند.

چگونه نکات برجسته خود را در اینستاگرام مخفی کنم؟

برای مخفی کردن هایلایت های اینستاگرام از دیگران دو راه وجود دارد. راه اول این است که به سادگی یک داستان را از آنها مخفی کنید و سپس برای آن داستان برجسته کنید. پس از ایجاد برجسته، به افراد انتخاب شده در «استوری خود را از بالا بالا ببرید» نشان داده نخواهد شد.

راه دیگری که می توانید نکات برجسته در اینستاگرام را از دیگران مخفی کنید، ایجاد یک استوری برای دوستان نزدیک و سپس ایجاد هایلایت برای آن استوری است. هایلایت برای افرادی که به لیست دوستان نزدیک اضافه نمی کنید پنهان می شود.

در نهایت، می‌توانید با خصوصی کردن حساب خود، نکات برجسته را پنهان کنید، سپس فردی را از لیست دنبال‌کنندگان خود حذف کنید تا آن شخص نتواند نمایه‌های شما، از جمله نکات برجسته شما را ببیند.

می توانید این کار را در اپلیکیشن اینستاگرام اندروید و آیفون انجام دهید.

یک داستان را از کسی مخفی کنید، سپس برجسته کنید

مخفی کردن یک داستان از کسی و سپس ایجاد یک برجسته آسان است:

 1. اینستاگرام را باز کنید و به Settings > Privacy > Story بروید. روی تعداد افراد زیر «استوری خود را پنهان کنید» ضربه بزنید. حریم خصوصی” width=”1080″ height=”298″/>
 2. افرادی را انتخاب کنید که می خواهید نکات برجسته خود را از آنها پنهان کنید.پنهان کردن داستان از
 3. یک داستان جدید ارسال کنید.
 4. با اضافه کردن داستان به هایلایت، یک هایلایت ایجاد کنید. می توانید این کار را با کلیک کردن روی “افزودن به برجسته” انجام دهید.به هایلایت در اینستاگرام اضافه کنید

یک داستان برای دوستان صمیمی پست کنید، سپس برجسته کنید

شما همچنین می توانید یک داستان برای دوستان نزدیک خود پست کنید، بنابراین برجسته از دیگران پنهان می شود:

 1. اینستاگرام را باز کنید و به منوی تنظیمات بروید.
 2. گزینه Privacy را انتخاب کنید و سپس Story را انتخاب کنید.تنظیمات اینستاگرام > حریم خصوصی” width=”1080″ height=”298″/></li>
<p><span class=

 3. تعداد افراد زیر گزینه Close Friends را انتخاب کنید و افرادی را که می خواهید به لیست خود اضافه کنید انتخاب کنید.دوستان نزدیک
 4. یک داستان جدید ایجاد کنید و آن را به برجسته اضافه کنید.به هایلایت در اینستاگرام اضافه کنید
 5. اکنون، فقط افرادی که در لیست دوستان نزدیک شما هستند می توانند برجسته را ببینند. برجسته از دیگران پنهان خواهد شد.

حساب خود را خصوصی کنید، سپس یک فالوور را حذف کنید

با خصوصی کردن حساب خود، نمایه شما، از جمله لیست فالوورها و نکات برجسته شما، پنهان می شود.

 1. برنامه اینستاگرام را باز کنید.
 2. روی سه خط در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی ضربه بزنید.
 3. ضربه زدن تنظیمات.تنظیم حریم خصوصی در اینستاگرام
 4. به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید حریم خصوصی.
 5. کلید را برای حساب خصوصی. ضربه زدن به حساب خصوصی تغییر دهید برای تایید.به حساب خصوصی در اینستاگرام بروید
 6. به نمایه خود بازگردید و روی لیست فالوورها ضربه بزنید.
 7. ضربه بزنید برداشتن در کنار نام شخصی که می خواهید از لیست فالوورهای خود حذف کنید.یک فالوور اینستاگرام را حذف کنید تا نتوانند نکات برجسته شما را ببینند
 8. فالوور حذف شده از این پس نمی تواند نکات برجسته شما از جمله پست های شما را ببیند.

سوالات متداول

چگونه نکات برجسته موجود در اینستاگرام را مخفی کنم؟

برای مخفی کردن هایلایت های موجود در اینستاگرام، باید آنها را حذف کنید و سپس موارد جدید را برای همان استوری ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که افراد ممکن است متوجه شوند که نکات برجسته شما به تازگی ایجاد شده است. اگر نمی خواهید آن را حذف کنید، می توانید حساب خود را خصوصی کنید.

آیا می‌توانید برجسته‌سازی موجود را بدون حذف آن پنهان کنید؟

بله، می‌توانید با خصوصی کردن حساب خود، یک برجسته‌سازی موجود را پنهان کنید، سپس برخی از افراد را از لیست دنبال‌کنندگان خود حذف کنید. آنها از این به بعد نمی توانند نکات برجسته شما، از جمله بقیه نمایه شما را ببینند.

آیا می توانید بدون حذف و خصوصی کردن حساب خود، یک برجسته موجود را پنهان کنید؟

متأسفانه، هیچ راهی برای مخفی کردن هایلایت های موجود در اینستاگرام بدون حذف ابتدا و خصوصی کردن حساب خود وجود ندارد. با این حال، شما می توانید یک هایلایت جدید برای همان داستان ایجاد کنید و مردم متوجه می شوند که هایلایت شما به تازگی ایجاد شده است.


چند روش وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا هایلایت های اینستاگرام را از دیگران مخفی کنید. با افزودن افراد به “Hide your story from”، ایجاد یک داستان جدید، و سپس ایجاد برجسته برای آن داستان، می توانید مطمئن شوید که فقط افرادی که می خواهید هایلایت شما را ببینند می توانند آن را مشاهده کنند.

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.