به گزارش تیم خبری سوشال پورت

در دنیایی مملو از برنامه های مختلف رسانه های اجتماعی – شبیه باشید تلگرام. بله شما آن را درست خواندید. گفتم مثل تلگرام باش و چرا؟ به این دلیل که تلگرام یکی از آن برنامه‌هایی است که می‌توانید برای پیام‌رسانی فوری و همچنین تبادل رسانه‌ها و اسناد مختلف مانند تصاویر، فیلم‌ها و اسنادی مانند رزومه و اسناد مهم محرمانه از آن استفاده کنید. من جک رایکل از تیم مشاور تلگرام هستم و در این مقاله می خواهم در مورد جستجو در پیام رسان تلگرام صحبت کنم.

اما، سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که هر برنامه دیگری مانند واتس اپ، فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ ​​چت، وی چتو بسیاری موارد دیگر به شما احراز هویت را می دهد تا از آنها برای ارسال و دریافت پیام ها و فیلم ها و اسناد استفاده کنید، پس چرا به تلگرام بسنده کنید؟

خوب، جواب بهترین روال رمزگذاری است که تلگرام در حین برقراری ارتباط با اطرافیانتان به شما می دهد.

از این رو، تلگرام بسیاری از ویژگی‌های متمایز دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد که آن را نسبت به سایر برنامه‌هایی که ممکن است برای برقراری ارتباط در سراسر جهان استفاده کنید، انعطاف‌پذیرتر و راحت‌تر می‌کند.

شگفت‌انگیزترین ویژگی تلگرام، معرفی ربات‌ها است، اختراعاتی هستند که می‌توانند شما را در مورد یک کسب‌وکار یا نحوه برقراری ارتباط یک فرد با مشتریان خود یا افراد دیگر درک کنند.

با این حال، این تنها ویژگی نیست که از سایر برنامه های رسانه های اجتماعی برتری دارد، اما بسیاری از ویژگی های متمایز دیگر، تلگرام را به یکی از بهترین برنامه های دهه گذشته تبدیل کرده است. از این رو، برخی از این ویژگی های متمایز به شرح زیر است:

ربات های تلگرام

ما در مورد ربات های تلگرام صحبت کرده ایم و اکنون روش کار ربات های تلگرام را درک می کنیم. از این رو، این ربات‌های چت هستند که کانال‌ها و افراد مختلف برای برقراری ارتباط با مشتریان یا افراد دیگر در زمانی که در اطراف نیستند، ایجاد می‌کنند. از این رو، آنها همچنین می توانند به عنوان یک روش سازنده برای جمع آوری افراد از سراسر جهان در یک گروه یا تحت کانالی با لایک ها و استانداردهای زندگی یکسان استفاده شوند تا بتوانند دسترسی آسان داشته باشند و بتوانند با مردم ارتباط برقرار کنند. همان استانداردها و پسندها

با این حال، ربات‌های تلگرام راه را برای بسیاری از اپلیکیشن‌های رسانه‌های اجتماعی دیگر هموار کرده‌اند و اکنون در حال بررسی چنین اپلیکیشنی هستند که باعث شده شما را از یکی از پیام‌رسان‌های فوری پیشرو یعنی واتس‌اپ دور کنید.

حالت شب خودکار تلگرام

حالت شب خودکار تلگرام

ممکن است به دنبال اپلیکیشنی باشید که با تغییر روز و شب خودش تغییر کند. با این حال، ممکن است ترفندها و ترفندهای زیادی برای تغییر رنگ فیس بوک و فیس بوک مسنجر وجود داشته باشد، اما چنین نکات و ترفندهایی وجود ندارد که بتوانید از آن برای تغییر رنگ واتس اپ یا تبدیل آن به حالت تاریک استفاده کنید تا بتوانید با سهولت دسترسی در شب از آن استفاده کنید.

از این رو، تلگرام خود را به یکی از برنامه هایی تبدیل کرده است که خود را قادر به چنین پدیده ای کرده است که از طریق آن می توانید احتمالات حالت روز و شب را تنظیم کنید تا بتوانید با سهولت دسترسی حتی در شب از آن استفاده کنید.

اگر می‌خواهید حالت تاریک را در تلگرام روشن کنید، می‌توانید به تب تنظیمات بروید و روی آن ضربه بزنید – به Themes بروید و حالت شب خودکار را انتخاب کنید.

با این حال، ممکن است مجبور شوید از بین حالت خودکار یا حالت برنامه ریزی شده انتخاب کنید. از آنجایی که حالت خودکار همان چیزی است که می تواند با توجه به محیطی که ممکن است از برنامه در آن استفاده می کنید پیشنهاد دهد، اما حالت برنامه ریزی شده به شما امکان می دهد زمانی را که می تواند به حالت تاریک برود و بلافاصله پس از اتمام زمان برنامه ریزی شده خاموش شود، برنامه ریزی کنید. .

گزینه چت ویژه تلگرام

گزینه های چت ویژه تلگرام

فکر می کنید فقط می توانید پیام ها را در واتس اپ، اینستاگرام، فیس بوک مسنجر و اکنون حتی در اسنپ چت حذف کنید؟ خب اشتباه میکنی! با این حال، این برنامه‌ها فقط قبل از گذشت مدت کوتاهی اجازه حذف پیام‌ها را می‌دهند، اما اگر می‌خواهید بدانید که تلگرام چه گزینه‌های ویژه‌ای برای چت در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل حذف پیام‌ها نیز می‌شود. تلگرام به شما این امکان را می دهد که هر نوع پیامی را در مدت 48 ساعت حذف کنید. درست است، 48 ساعت به شما زمان می دهد تا پیام ها را حذف کنید و بعد از اتمام زمان، نمی توانید پیام را حذف کنید.

نکته شگفت‌انگیز دیگر این است که حتی به شخص دیگر اطلاع نمی‌دهد که پیام را حذف کرده است – درست مانند Facebook Messenger و WhatsApp. این کار را نمی کند.

بی صدا کردن گروه های تلگرام

نادیده گرفتن مخاطبین و گروه ها

اگر درونگرا هستید و نمی‌خواهید در گروه‌های تلگرام پرسه بزنید و با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید، می‌توانید آنها را بی صدا کنید! درست مانند هر برنامه دیگری، تلگرام به شما این امکان را می دهد که یک فرد یا یک گروه را بی صدا کنید تا نتوانید از آن اعلان های ناخواسته ای که فقط باعث سردرد و تحریک شما می شود مطلع شوید. بنابراین، می توانید آنها را بی صدا کنید و با کتاب ها و فیلم های خود در آرامش زندگی کنید.

لوکیشن لایو تلگرام

اشتراک گذاری مکان زنده!

از این رو، فقط واتس اپ وجود دارد که به شما امکان می دهد مکان زنده خود را با افرادی که با آنها صحبت می کنید به اشتراک بگذارید، اما دقت آن تا حدی اعوجاج دارد و تا حدی دقیق نیست. از این رو، تلگرام بهترین گزینه برای اشتراک گذاری مکان زنده است. حتی می توانید مکان های مختلف دیگری را در اطراف خود مشخص کنید تا افرادی که ممکن است بخواهند آدرس شما را پیدا کنند یا با عجله به شما مراجعه کنند، حواسشان پرت نشوند و در عرض چند دقیقه آنجا باشند. اگر می خواهید مشترکین خود را افزایش دهید و برای کانال یا گروه ممبر تلگرام بخرید، همین حالا این مقاله را بخوانید.

از این رو، تلگرام نیز در این پدیده از سایر اپلیکیشن ها نیز پیشی گرفته است. با این حال، بسیاری از ویژگی‌های متمایز دیگر وجود دارد که می‌توانید مطالعه کنید و ببینید که تلگرام از همه برنامه‌های دیگر بهترین است، اما از آنجایی که ادعا می‌شود، مردم بیشتر از آن استفاده نمی‌کنند به دلیل این ادعاها و از آنجایی که روسیه آن را ممنوع کرده است زیرا توسعه‌دهندگان در تلگرام از به اشتراک گذاری اطلاعات کاربران با آنها غفلت کرده است. از آن زمان ممکن است تلگرام رو به افول بوده است، اما به دلیل ویژگی های متمایز بسیار آن و یکی از آنها موتور جستجویی است که در اختیار ما قرار می دهد، همچنان در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

موتور جستجوی تلگرام

موتور جستجوی تلگرام

همانطور که در مورد تلگرام صحبت کردیم، اکنون زمان آن رسیده است که در مورد موتور جستجوی تلگرام صحبت کنیم و اگر می خواهید یکی از بهترین افراد یا کانال های تلگرام شوید، چگونه کار می کند. از آن زمان، ممکن است بخواهید تعدادی از مراحلی را که باید برای داشتن رتبه های بهتر در نتایج جستجو دنبال کنید، تشخیص دهید. از این رو، این مجموعه مراحل به شرح زیر است

کاری که در تلگرام انجام می دهید

مطمئن شوید کاری که انجام می دهید متعلق به خودتان است

تنها چیزی که می تواند شما را قادر به تبدیل شدن یا داشتن رتبه بهتر در نتایج جستجوی تلگرام کند این است که در مورد داشتن یک ربات یا گروه خود، محتوای خود را داشته باشید. از آنجایی که ممکن است نام‌ها یا قوانین شناسایی زیادی وجود داشته باشد، اما چیزی که شما را منحصربه‌فرد می‌کند، نام کاربری و نحوه تنظیم تصویر نمایشی است. با این حال، مطمئن شوید که دیگران را کپی نکنید زیرا موتورهای جستجو بر روی الگوریتمی کار می کنند که نتایج بهتری را ارائه می دهد که با کلمات کلیدی شما مطابقت دارد. جستجوی تلگرام هم همینطور. اگر کانال ندارید سعی کنید کانال تلگرام ایجاد کنید و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید.

نام کاربری سفارشی برای تلگرام

از یک نام کاربری سفارشی استفاده کنید و مطمئن شوید که منحصر به فرد است

تلگرام ویژگی های متمایز زیادی را به شما می دهد و یکی از آنها این است که منحصر به فرد باشید و در زندگی خود نیز منحصر به فرد باشید. وقتی صحبت از تبدیل شدن به یک کانال و ارائه اشتراک به فالوورها یا مشترکین شما می شود، تلگرام باید مهارت های مختلفی را از شما کسب کند که ممکن است شما را بهتر از هر کس دیگری کند و آن نام کاربری و تصویر نمایه شما است. پیشنهاد می کنم حذف اکانت تلگرام را بخوانید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

فرض کنید نام کاربری دارید که می تواند مانند بسیاری از نام کاربری های دیگر باشد اما اگر از کلمات کلیدی یا حروفی استفاده کنید که می تواند نام کاربری شما را منحصر به فرد کند می تواند دلیلی برای رتبه بهتر در نتایج جستجو در تلگرام باشد.

ربات های تلگرام به گروه ها

افزودن ربات های تلگرام به گروه ها

با این حال، این ممکن است تکنیکی باشد که بسیاری با آن سازگار شده اند و قبلاً بهتر شده اند، اما اگر همچنان از آن استفاده کنید – می توانید بهتر شوید. ربات ها به گروه ها چیزی است که می توانید برای بردن افراد یا مشترکین کانال خود از ربات ها به گروهی که در آن مدیر هستید، استفاده کنید.

در این پدیده، شما می توانید افراد زیادی را از سراسر جهان اضافه کنید، فقط به این دلیل که مردم از ربات ها برای برقراری ارتباط با یک تجارت یا نوع خاصی از گروه استفاده می کنند، در حالی که می توانید از آن برای وادار کردن افراد به گروه یا کانال شما استفاده کنید تا بتوانند آن را مشترک کنند و محتوای خود را که پست می کنید ببینید و ممکن است آنها را تحت تأثیر قرار دهد تا از خدمات کسب و کار شما استفاده کنند و همچنین محصولی را که ممکن است از طریق تلگرام ارائه می دهید خریداری کنید.

نتیجه

با این حال، این سه مورد از کامل ترین و توصیفی ترین ابزارها و روش هایی هستند که می توانید برای تبدیل شدن به نتیجه جستجوی بهتر در تلگرام دنبال کنید. از آنجایی که این می تواند از منطقه ای به قاره دیگر متفاوت باشد – اگر می خواهید تجارت با مردم از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید، می توانید یک ابزار تبلیغاتی نیز اضافه کنید. آیا می دانید که تلگرام دارای بلاک چین تن است؟

از این رو، اگر راه دیگری را می شناسید که می تواند رتبه بهتری برای شما در نتایج جستجو داشته باشد، می توانید به ما اطلاع دهید تا طرز تفکر شما و تطبیق پدیده موتورهای جستجو را نیز در نظر بگیریم!

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.