به گزارش تیم خبری سوشال پورت

WhatsApp یک پلتفرم رسانه اجتماعی بزرگ با حدود دو میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است! این یک رکورد قابل توجه است، فکر نمی کنید؟ با این حال، این یکی از آن داستان های موفقیت یک شبه نیست. واتس‌اپ خدمات و پشتیبانی ارزشمندی را در طول سال‌ها به کاربران خود ارائه کرده است تا به جایگاه امروزی خود برسند.

به عنوان مثال، زمانی که این پلتفرم راه اندازی شد، افراد زیادی از آن اطلاعی نداشتند، چه برسد به استفاده از آن. واتس اپ در سال 2009 راه اندازی شد، در حالی که وی چت و تلگرام به ترتیب در سال های 2011 و 2013 راه اندازی شدند. پس از این راه اندازی، هر دو پلتفرم به موفقیت رسیدند و روزانه میلیون ها کاربر ثبت نام کردند.

به زودی، هیاهوی این پلتفرم ها خاموش شد، در حالی که واتس اپ تنها یک اپلیکیشن موبایل دیگر در دریایی از پلتفرم های چت بود. واتس اپ سرانجام در سال 2015 محبوبیت پیدا کرد، اما کمتر از چهار سال پس از آن، این پلتفرم قبلاً به نقطه عطف دو میلیارد کاربر رسیده بود! اکنون، این همان چیزی است که شما آن را افزایش مناسب برای موفقیت می نامید!

تا انتهای این وبلاگ را بخوانید تا بفهمید که آیا می‌توانید بدانید چه زمانی یک شخص با شما و شخصی به طور همزمان در واتس‌اپ صحبت می‌کند یا خیر.

آیا می توان تشخیص داد که آیا شخصی با شما و شخص دیگری همزمان در واتس اپ چت می کند؟

بیایید مستقیماً به آن بپردازیم: آیا این امکان برای شما وجود دارد که بفهمید شخصی در واتس اپ با شما و شخص دیگری به طور همزمان صحبت می کند؟

ما از اینکه حامل اخبار بد باشیم متنفریم، اما از نظر فنی هیچ ویژگی در واتس اپ وجود ندارد که به شما بگوید چه زمانی شخصی به شما و شخص دیگری به طور همزمان پیامک ارسال می کند. اگرچه ممکن است فکر کنید چنین ویژگی چقدر عالی خواهد بود، این درست نیست.

نه تنها ایده چنین ویژگی مضحک است، بلکه تجاوز بزرگی به حریم خصوصی است. واتس اپ شهرت خود را به عنوان پلتفرمی که به حریم خصوصی کاربران خود احترام می گذارد، ایجاد کرده است. چنین حرکتی سال ها کار سخت و به روز رسانی را از بین می برد.

فرض کنید اخیراً با شخص جدیدی آشنا شده اید و مدت زیادی است که با او صحبت کرده اید. بهترین دوست شما این فرد جدید را تایید نمی کند و همیشه در مورد آنها منفی صحبت می کند. اگر همزمان با آنها و دوستتان صحبت می کردید، دوست شما متوجه می شود که آیا این ویژگی معرفی شده است یا خیر.

این ویژگی در حال حاضر چندان خوب به نظر نمی رسد، اینطور است؟

با این حال، نگران نباشید. ما شما را برای خشک کردن آویزان نمی کنیم. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم هنگامی که شخصی در حال چت کردن با دو نفر در واتس اپ است، چند علامت وجود دارد. و در حالی که اینها دلیل مطمئنی نیستند که آنها با شخص دیگری صحبت می کنند، اما شاخص های بسیار قوی هستند که نباید نادیده گرفته شوند.

همچنین بخوانید:

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.