به گزارش تیم خبری سوشال پورت

اینستاگرام به طور مداوم خود را به روز می کند و ویژگی های بیشتری را به پلتفرم اضافه می کند تا همچنان با کاربران خود مرتبط بماند. این آخرین فعالیت ویژگی این پلتفرم نیز بخشی از یکی از به روز رسانی های اخیر آن است و در سال 2018 راه اندازی شد.

این ویژگی که بخشی از بخش DMs این پلتفرم است، این بود که به کاربران اطلاع دهد که کاربران دیگر چه زمانی آنلاین هستند یا آخرین بار چه زمانی فعال بوده‌اند. اما نکته اینجاست: این ویژگی دارای چندین محدودیت و همچنین چندین راه برای خروج از آن است.

به عنوان مثال، یک تنظیم جداگانه برای خاموش کردن شما وجود دارد آخرین فعالیت وضعیت برای همه کاربران دیگر اما اگر بخواهید دید خود را فقط از یک کاربر مخفی کنید چه؟ این چیزی است که ما در وبلاگ امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اگر در سرتاسر وبلاگ با ما همراه باشید، قول می‌دهیم با یک پاسخ رضایت‌بخش ترک کنید.

چگونه آخرین بازدید را در اینستاگرام برای شخص خاصی مخفی کنیم

در حالی که بسیاری از اینستاگرامرها به زمان آنلاین بودن شخصی یا مدت زمان قبل توجه چندانی نمی کنند، همیشه یک کاربر وجود دارد که فعالیت آنلاین شما را زیر نظر دارد و اغلب شما را متهم می کند که به موقع به آنها پاسخ نمی دهید.

آیا چنین شخصی را در شبکه اینستاگرام خود دارید و آرزو می کنید که به شما اجازه دهد؟ خوب، اگرچه ما نمی‌توانیم این شخص را تغییر دهیم، اما راهی داریم که به شما کمک می‌کند دید آنلاین خود را از او پنهان کنید. در واقع، ما نه یک، بلکه سه روش مختلف داریم که می توانید آنها را امتحان کنید. به خواندن ادامه دهید تا در مورد همه آنها بدانید!

روش شماره 1: با بی صدا کردن پیام های آنها

یکی از جالب‌ترین چیزها در مورد اینستاگرام این است که به جای گزینه‌های کمتر و گسترده‌تر، چندین گزینه کنترل باریک را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در این پلتفرم، دقیقاً مانند فیس بوک، پیام شخصی و اعلان تماس ها را به طور جداگانه بی صدا می کنید. در واقع، اگر دوست ندارید استوری‌های کاربران دیگر را ببینید، می‌توانید بی‌صدا کنید.

اما به دلیل نگرانی فعلی ما در مورد آخرین فعالیت وضعیت، ما فقط در مورد نادیده گرفتن پیام بحث خواهیم کرد. هنگامی که پیام‌های شخصی را در اینستاگرام قطع می‌کنید، نه تنها از رسیدن پیام‌های او به شما جلوگیری می‌کند، بلکه دید شما را نیز مخفی می‌کند. آخرین فعالیت وضعیت از آنها

آیا قبلاً پیام های شخصی را در اینستاگرام خاموش نکرده اید؟ نگران نباشید، خوشحال می شویم که با افزودن یک راهنمای گام به گام در این فرآیند، شما را در این فرآیند راهنمایی کنیم:

مرحله 1: برنامه اینستاگرام را در دستگاه خود راه اندازی کنید. از صفحه اصلی برگه ای که ابتدا روی آن فرود می آیید، در آن پیمایش کنید حباب پیام نماد واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما.

هنگامی که نماد را پیدا کردید، روی آن ضربه بزنید تا به نماد خود بروید DM بخش.

مرحله 2: در DM در بخش، فهرستی از تمام مکالمات DM خود را خواهید دید که به ترتیب از جدیدترین تا قدیمی‌ترین آنها مرتب شده‌اند.

نام کاربری این شخص را در آن لیست پیدا کنید و روی تصویر کوچک او ضربه بزنید تا پنجره مکالمه شما با او باز شود.

مرحله 3: در پنجره مکالمه، تصویر کوچک تصویر نمایه و نام کاربری آنها را در بالای صفحه خود خواهید دید. روی نام کاربری آنها ضربه بزنید.

مرحله 4: انجام این کار شما را به جزئیات از مکالمه خود، که در آن بخش های مختلفی از تنظیمات، از جمله تنظیمات چت، اعلان‌ها، و اقدامات بیشتر

در اطلاعیه بخش، دو گزینه را مشاهده خواهید کرد: بی صدا کردن پیام ها و اعلان‌های تماس را بی‌صدا کنید.

مرحله 5: سوئیچ سوئیچ کنار گزینه اول را روشن کنید و کار شما تمام شد!

از این مرحله به بعد، هرگز اعلان DM هایی را که برای شما در اینستاگرام ارسال می کنند، دریافت نخواهید کرد. علاوه بر این، شما آخرین فعالیت وضعیت نیز از آنها پنهان خواهد شد.

همچنین بخوانید:

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.