به گزارش تیم خبری سوشال پورت

اینستاگرام ویژگی های خود را اغلب به روز می کند. به خصوص آنهایی که در داستان های او هستند. بسیاری از مردم با این موضوع مواجه شده اند موسیقی در اینستاگرام کار نمی کند اگر با همین مشکل مواجه شدید و اینترنت شما را به مکان مناسبی رساند. ما همه راه حل ها را برای “چرا موزیک اینستاگرام در حساب کاربری من موجود نیست؟“.

اینستاگرام در 5 سال گذشته به طور تصاعدی محبوب شده است و ما نمی توانیم دلیل آن را بپرسیم. همه ما آن را در مقابل چشمان خود دیده ایم. دلیل موفقیت آن در واقع ویژگی های آن است. ویژگی استوری ایده اصلی اینستاگرام نیست، اما آن را آنقدر محبوب کرده است که به ندرت یک روز می گذرد و ما یک استوری زیبایی شناسانه را در IG به روز نکرده ایم. یک داستان البته با موسیقی. چی؟ IG Music کار نمی کند؟

دلایلی که اینستاگرام موزیک در حساب کاربری شما در دسترس نیست این است که یا آهنگ در کشور شما در دسترس نیست یا کشور شما اجازه موسیقی اینستاگرام را نداده است. راه حل آن فقط روی گوشی شماست. باید از برنامه دیگری برای آن استفاده کنید و روی چند تنظیمات ضربه بزنید.

بیایید مقاله را شروع کنیم و راه حل کامل را فاش کنیم.

چرا موسیقی اینستاگرام در اکانت من در دسترس نیست؟

گاهی اوقات مشکل در مکان شما نیست بلکه در مکان شماست اینستاگرام کاربرد. از آنجایی که آنها یک ماه در میان یک آپدیت جدید دارند، طبیعی است که چنین مشکلی داشته باشند. بررسی کنید که آیا به‌روزرسانی نرم‌افزاری در انتظار تلفن خود دارید یا خیر. در صورت وجود، ابتدا تلفن همراه خود را آپدیت کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

1. ویژگی موسیقی اینستاگرام در کشور شما در دسترس نیست

چرا موسیقی اینستاگرام در اکانت من موجود نیست؟ دلایل و راه حل ها در سال 2021

دلایل زیادی برای در دسترس نبودن Instagram Music وجود دارد، اما مهمترین دلیل این است که موسیقی IG در کشور شما در دسترس نیست. چرا؟ پاسخ مسائل مربوط به کپی رایت است.

قبل از اینکه یک برنامه در سراسر جهان راه اندازی شود، باید دستورالعمل های هر کشوری را دنبال کند. همه کشورها دستورالعمل های یکسانی ندارند، بنابراین یک برنامه کاربردی باید دستورالعمل ها و قوانین مختلفی را در کشورهای مختلف دنبال کند.

همچنین نحوه دریافت تاییدیه برای خرید اینستاگرام | اکنون ویترین را دریافت کنید

ممکن است ویژگی موسیقی اینستاگرام در کشور شما مجاز نباشد. این توضیح احتمالی در مورد اینکه چرا Instagram Music در حساب شما در دسترس نیست، است.

راه حل

اگر به همین دلیل است که موسیقی اینستاگرام شما کار نمی کند، می توانید از یک برنامه VPN استفاده کنید.

 1. باز کن فروشگاه Google Play یا اپل اپ استور.
 2. در نوار جستجو تایپ کنید VPN.
 3. هر برنامه VPN را که دارای رتبه بالایی است دانلود کنید و سپس از Instagram Music استفاده کنید.

پرداخت، بیش از 150 متن آهنگ عالی برای زیرنویس اینستاگرام برای ویروسی شدن

2. قابلیت موسیقی اینستاگرام در اکانت شما موجود نیست

چرا موسیقی اینستاگرام در اکانت من موجود نیست؟ دلایل و راه حل ها در سال 2021

دلایل زیادی وجود دارد “چرا موسیقی اینستاگرام در حساب کاربری من موجود نیست؟” ممکن است برنامه اینستاگرام شما آپدیت نشود یا دلیل دیگری ممکن است دلیلی برای ایجاد این سوال باشد که «چرا موسیقی اینستاگرام در حساب من موجود نیست؟». سعی کنید مراحل زیر را دنبال کنید و سپس از ویژگی موسیقی اینستاگرام استفاده کنید.

راه حل

هر یک از این دو راه حل می تواند برای شما مفید باشد، بنابراین مطمئن شوید که هر دوی آنها را انجام می دهید.

برنامه خود را به روز کنید:
 1. مطمئن شوید که اتصال اینترنتی خوبی دارید و سپس فروشگاه Google Play (یا فروشگاه اپل) را باز کنید.
 2. جستجو کردن اینستاگرام.
 3. روی” کلیک کنیدبه روز رسانی“.
پاک کردن کش و داده ها:
 1. برو به گوشیت”تنظیمات” و پیدا کردن ”برنامه های کاربردی“.
 2. روی اینستاگرام کلیک کنید و سپس روی “توقف نیرو“.
 3. روی” کلیک کنیدپاک کردن حافظه پنهان” و ”اطلاعات روشن“.
 4. اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید.

شما از حساب کاربری خود خارج خواهید شد. دوباره وارد شوید

اگر قابلیت Instagram Music هنوز کار نمی کند، برنامه را دوباره نصب کنید.

3. نوع حساب خود را تغییر دهید

چرا موسیقی اینستاگرام در اکانت من موجود نیست؟ دلایل و راه حل ها در سال 2021

این یک راه حل دیگر برای «چرا موسیقی اینستاگرام در حساب من موجود نیست؟» است. اکثر دارندگان حساب تجاری در اینستاگرام اغلب با این مشکل مواجه می شوند. این دوباره به دلیل قوانین کپی رایت لیبل موسیقی است. برای حل این مشکل، اگر بتوانید نوع حساب خود را به حساب Creator تغییر دهید، باید این کار را انجام دهید. همه از انجام این کار راحت نیستند. به هر حال، حرفه ویژگی تعیین کننده حساب ما است.

همچنین، بررسی کنید چگونه در اینستاگرام با 500 فالوور کسب درآمد کنیم؟

اما اگر فرصت کمی برای تغییر آن وجود دارد، در اینجا نحوه انجام آن وجود دارد.

 1. از برنامه اینستاگرام، به تنظیمات بروید
 2. روی” کلیک کنیدحساب“.
 3. روی” کلیک کنیدتغییر نوع حساب” و سپس ” را انتخاب کنیدایجاد کننده“.

دلیل پیشنهاد این راه حل این است که تفاوت چندانی در امکانات اکانت تجاری و ایجاد اکانت در اینستاگرام وجود ندارد. علاوه بر این، یک حساب سازنده پیامدهای کمی نسبت به حساب تجاری دارد.

اگر مشکل «چرا موسیقی اینستاگرام در اکانت من موجود نیست» ادامه داشت، سعی کنید از یک برنامه VPN برای استفاده از ویژگی موسیقی اینستاگرام استفاده کنید.

بسته شدن

امیدوارم سوال شما به “چرا موسیقی اینستاگرام در حساب من موجود نیست؟” اکنون حل شده است اگر راه حل دیگری برای کار نکردن موسیقی IG دارید، در زیر نظر دهید یا با ما تماس بگیرید. اگر اینها برای شما مفید است، به ما اطلاع دهید. از شنیدن نظرات شما بسیار خوشحال خواهیم شد. روز خوبی داشته باشید!

سوالات متداول

1. چرا Instagram Music در حساب کاربری من در دسترس نیست؟

دو دلیل محتمل ترین وجود دارد. یکی این است که یا آهنگ در کشور شما موجود نیست یا موسیقی IG در حساب شما کار نمی کند.

2. چرا موسیقی IG در حساب من کار نمی کند؟

اگر با ارور کار نکردن موسیقی در اینستاگرام مواجه شده اید، دلایل زیادی برای آن وجود دارد. می‌توانید «Clear cache» و «Clear data» را از تنظیمات امتحان کنید و برنامه را دوباره نصب کنید.

3. چگونه موسیقی های موجود در اینستاگرام را تعمیر می کنید؟

می توانید نوع حساب خود را در اینستاگرام تغییر دهید، مکان خود را تغییر دهید. همچنین می توانید یک آهنگ را از پخش کننده موسیقی پخش کنید و سپس اینستاگرام را برای ساختن یک ویدیو یا استوری باز کنید. موسیقی را ضبط می کند اما برچسب ظاهر نمی شود.

4. چرا موسیقی در اینستاگرام در دسترس نیست؟

موقعیت مکانی می تواند دلیل بزرگی برای عدم حضور موسیقی در اینستاگرام شما باشد. همچنین سعی کنید اپلیکیشن اینستاگرام خود را به روز کنید یا نوع حساب کاربری خود را تغییر دهید.

5. چرا موسیقی اینستاگرام برای برخی اکانت ها در دسترس نیست؟

گاهی اوقات به دلیل خطا یا مشکلات حق چاپ، موسیقی در یک منطقه مجاز نیست. شاید اکانت IG شما مشکل دیگری داشته باشد. سعی کنید برنامه را حذف نصب کنید و دوباره آن را نصب کنید. برای تازه کردن صفحه بارها و بارها از بخش استیکرها دیدن کنید.منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.