به گزارش تیم خبری سوشال پورت

آیا شما جزو کسانی هستید که می خواهید بفرستید پیام های انبوه تلگرام? حدس می زنم هدف شما ارسال پیام به لیست مشتریان فعلی یا افزایش عضویت در کانال تلگرام شما باشد. در این مقاله همه چیز در مورد ارسال پیام انبوه تلگرام را توضیح خواهم داد. اما من شخصا این را به شما توصیه نمی کنم. مسئولیت انتخاب یا عدم انتخاب این روش بر عهده شماست.

در این مقاله راه های جایگزین را به شما نشان خواهم داد به طور انبوه پیام ارسال کنید. روش هایی که هم قانونی و هم هدفمند هستند.

همه چیز درباره ارسال پیام انبوه تلگرام

آیا ممکن است که ارسال پیام های انبوه بر تلگرام? باید بگویم بله و نه! از طریق خود برنامه تلگرام نمی توانید این کار را انجام دهید. سازندگان تلگرام آن را در تضاد با اهداف آن می دانند (تلگرام در درجه اول یک برنامه چت خصوصی است). به همین دلیل است که حتی اگر پیامی مشابه برای بیست نفر از مخاطبان خود ارسال کنید، تلگرام حساب شما را خواهد بست.

خانمی در حال طراحی طرحی برای ارسال انبوه پیام های تلگرامی است

برای ارسال پیام انبوه از طریق تلگرام باید از نرم افزار مخصوصی که برای این کار نوشته شده است استفاده کنید. اما نکاتی در مورد این نرم افزار وجود دارد که توصیه می کنم به آنها توجه کنید. ابتدا این نرم افزار توسط افراد طراحی شده است (نه شرکت ها) و دارد بدون تضمین کیفیت یا پشتیبانی. دوم، این نرم افزار است رایگان نیست; سازندگان آنها اغلب قیمت هایی را بسیار بالاتر از هزینه واقعی نرم افزار تعیین می کنند.

نرم افزار پیام رسان انبوه چگونه کار می کند؟

علاوه بر خرید نرم افزار پس از مدتی، باید یک بسته شماره جدید نیز خریداری کنید. زیرا این اعداد خواهند بود مسدود به زودی و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. این نیز یک اشکال عمده بسته های رایگان است. بسیاری از اعداد آن هستند غیر فعال. ضمناً ارسال پیام دارای یک محدودیت زمانی.

یک نرم افزار پیام رسان انبوه در حال ارسال پیام های تلگرامی انبوه است

آیا ارسال انبوه پیام تلگرام درست است؟

شما مخاطب را آزار می دهید

چیزی که همیشه بر آن تاکید شده است دنیای بازاریابی قرار دادن خود به عنوان یک مخاطب یا مشتری است. وقتی از دید مشتری به آن نگاه کنید، متوجه می شوید که اوضاع کمی متفاوت است. مطمئنم دوست ندارید از تبلیغات نامربوط که مدام برای شما ارسال می شود، آزرده شوید. پس چرا چیزی را درخواست می کنید که برای شما هم خوشایند نیست؟

خود تلگرام به شدت با پیام های انبوه مخالف است

دلایل مخالفت با تبلیغات انبوه عبارتند از: تلگرام در درجه اول یک نرم افزار چت خصوصی. گروه‌ها و کانال‌ها برای فعالیت‌های اجتماعی رزرو شده‌اند. اگر کاربر بخواهد پیامی را در زمینه خاصی دریافت کند، عضو کانال یا گروه می شود. اما گرفتن یک پیام تبلیغاتی از شماره یک غریبه به هیچ وجه تجربه خوشایندی نیست (تصور کرد حتی کاربر به محصولی که در آگهی ذکر شده نیاز دارد، آیا به راحتی به آن تبلیغ اعتماد می کند؟). از نظر فنی، این پیام ها داده های تکراری هستند که با تعداد بالا ارسال می شوند و در واقع ارسال می شوند هرزنامه ها. چرا تلگرام باید به ارسال چنین پیام هایی کمک کند؟

یک نوار زرد آیکون تلگرام را احاطه کرده است تا عدم پذیرش پیام های انبوه توسط خود تلگرام را نشان دهد

جایگزین بهتر) راه های ارسال انبوه پیام های تلگرام

هدف شما قطعا تبلیغات. اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که آیا این یک روش بازاریابی هدفمند است یا خیر؟ پاسخ این است نه. زیرا شما برای افراد زیادی پیام می فرستید که هیچ اطلاعاتی در مورد آنها ندارید. با این حال، شناخت مخاطب یکی از مهم ترین عوامل برای بازاریابی کارآمد است. از طرف دیگر، کاربرانی که پیام شما را دریافت می کنند، به این دلیل به شما اعتماد نخواهند کرد غیر قابل اعتماد نحوه تعامل آنها بسیاری از کاربران این نوع پیام ها را به عنوان گزارش می دهند هرزنامه ها.

5 مرد از پیام های انبوه تلگرام برای روش تبلیغاتی خود استفاده می کنند به جز یکی از آنها که از روش جایگزین استفاده می کند

در این زمینه توصیه می کنم بیشتر در نظر بگیرید روش های هدفمند تبلیغات. منظور من از تبلیغات هدفمند چیست؟ تبلیغات هدفمند به این معناست که ابتدا به این فکر کنید که چه کسی به محصول یا خدمات شما نیاز دارد. سپس به دنبال راهی برای دسترسی و نمایش این تبلیغات به آن افراد باشید. این شانس فروش محصول یا خدمات شما را افزایش می دهد زیرا شما این کار را کرده اید معرفی کرد آی تی به طور مستقیم به افرادی که به آن نیاز دارند

در اینجا چند روش وجود دارد که بسیار هدفمند هستند:

پیامک انبوه اسپایان یافتن اسسیستم های

اینطور فکر نکن تبلیغات پیامکی منسوخ شده است. یکی از هدفمندترین راه های تبلیغات، تبلیغات پیامکی انبوه است، به عنوان مثال، پیامک تبلیغاتی سیاسی هنوز هم بسیار موفق است مزیت سیستم های پیامک انبوه هدفمند بودن آنهاست. شما بر اساس نیاز خود یک پنل اس ام اس خریداری کرده و پیام های خود را به بانک مورد نظر خود ارسال خواهید کرد. به عنوان مثال، اگر محصول شما یک کتاب آموزشی باشد، پیامک تبلیغاتی شما مستقیماً برای تعداد زیادی از دانش آموزان ارسال می شود.

ارسال پیامک انبوه نیز در بلوک بازاریابی مجاز است. شما مزاحم نخواهد شد را حضار و شما فقط با رضایت کاربر پیام را ارسال خواهید کرد. کاربر نیز خواهد کرد به برند خود احترام بگذارید وقتی می بینند که شما به حریم خصوصی آنها احترام گذاشته اید.

من یک سایت نمونه را به عنوان یک ارائه کرده ام ارسال کننده اس ام اس انبوه تا شما را قادر سازد هر تعداد پیامک تبلیغاتی که می خواهید ارسال کنید. قیمت آن بر اساس کشوری که در آن زندگی می کنید متفاوت است و ثابت می کند که بسیار کارآمد است.
برخی از افراد در حال کار برای ارسال پیامک انبوه از طریق یک سیستم هستند

تبلیغات ایمیلی

تبلیغات ایمیلی نیز هست بسیار هدفمند. بانک های ایمیل مختلفی وجود دارند که می توانید بر اساس نیاز خود آنها را هدف قرار دهید. البته میزان مشارکت این روش کمتر از روش قبلی است. حدود 15 تا 20 درصد از مردم ایمیل های تبلیغاتی را باز می کنند.

یکی از خدمات بازاریابی ایمیلی بسیار کارآمد در سراسر جهان است MailChimp. شما می توانید بر اساس نیاز خود مناسب ترین بسته تبلیغاتی ایمیلی را سفارش دهید.
یک عکس میمون و یک آرم تراشه پستی، روی زمینه زرد رنگ در کنار تراشه پستی با قلم

تبلیغات رسانه های اجتماعی

تلگرام و اینستاگرام هستند محبوبترین شبکه های اجتماعی در بین کاربران راه های مختلفی وجود دارد تبلیغات در هر یک از این شبکه ها

دختری در حال بیرون آمدن از عکس موبایلی است که برای ارسال کننده تلگرام انبوه تبلیغ می کند

تلگرام

رایج ترین راه ها برایتبلیغات تلگرام هستند:

1) تبلیغات کلیکی تلگرام: این نوع تبلیغات برای افرادی است که به دنبال مشتریان واقعی هستند. دلیل آن این است که در این نوع تبلیغات شما برای نمایش تبلیغات خود هزینه ای پرداخت نمی کنید. شما پرداخت می کنید هر کلیک در لینک آگهی شما

دستی برای ارسال تبلیغات کلیکی تلگرام روی دکمه من کلیک می کند

2) مشاهده و تبلیغات موضوعی: این نوع تبلیغات نیز هدف گذاری خوبی دارند. زیرا تبلیغات شما در کانال هایی نشان داده می شود که موضوعی مرتبط با هدف تبلیغاتی شما دارند. مشاهده و تبلیغات موضوعی به افزایش تعداد اعضای مرتبط با حوزه فعالیت خود کمک کنید.

3) تبلیغات کانال برتر: این نوع تبلیغات به شما کمک می کند تا مشتریان بالقوه را جذب کنید. این به این معنی است که این شانس وجود دارد که درصد زیادی از بیشترین بازدید را داشته باشند بسیار بزرگ) اعضای کانال می آیند و به صفحه شما می پیوندند.

تبلیغات کانال برتر تلگرام منجر به تعداد ممبر و لایک می شود

4) تبلیغات در صفحات سلبریتی: این روش تبلیغات نوعی بازاریابی است که به آن می گویند اینفلوئنسر مارکتینگ. این روش کمی شبیه روش قبلی است. اما مزیت بزرگ این است که در مدت زمان کوتاهی نتایج تبلیغات خود را خواهید دید.

اینستاگرام

متوجه شدم که عنوان این مقاله مربوط به تلگرام است. با این حال، من از شما می خواهم که در نظر بگیرید تبلیغات در اینستاگرام خوب. اینستاگرام هست یک پلت فرم بصری و تبلیغات بازخورد بیشتری دریافت خواهد کرد. و در نهایت زمینه ای برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد. تبلیغات صفحه سلبریتی ها، تبلیغات حمایت شده اینستاگرام، تبلیغات کانال های محبوب و ربات های اینستاگرام برخی از محبوب ترین راه های تبلیغات در اینستاگرام هستند.
دستی که موبایل را در دست گرفته و با استفاده از تبلیغات اینستاگرامی، لایک های زیادی پخش می کند

نتیجه

در این مقاله سعی کردم کسانی را که می خواهند ارسال کنند منصرف کنم پیام های انبوه در تلگرام. دلیل این امر غیرحرفه ای بودن این روش است. این روش تبلیغاتی نوعی اسپم است و مورد پسند کاربران نیست. به همین ترتیب، به نوعی نقض حریم خصوصی افراد است. بنابراین فقط با خرید نرم افزار پیام رسان انبوه وقت و پول خود را تلف می کنید. در عوض، راه های قانونی و هدفمند بیشتری وجود دارد که مطمئناً شما را بهتر می کند. تبلیغات پنل پیامکی بهترین جایگزین روش ماست. تبلیغات ایمیلی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی راه های دیگری هستند.

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.