به گزارش تیم خبری سوشال پورت

در حالی که تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان دوربین در سراسر اروپا از مشکلات عرضه رنج می‌برند، Scorpion Vision Ltd به لطف ارتباطش با HIKROBOT، بخشی از بزرگترین شرکت دوربین جهان، دسترسی آسان به سهام فوری دارد. اپراتورهای لجستیک، تولیدکنندگان و ادغام‌کنندگان سیستم که کار با Scorpion را انتخاب می‌کنند، می‌توانند پروژه‌های بازرسی، رباتیک و سایر اتوماسیون بینایی ماشین را پیش ببرند، زیرا بدانند هنگام تهیه دوربین‌های صنعتی یا اپتیک‌ها با تأخیر یا تأخیر مواجه نخواهند شد.

مشکل موجودی در صنعت دوربین های صنعتی به سطوح بحرانی رسیده است، به طوری که تامین کنندگان دوربین و اپتیک ادعا می کنند زمان فروش بین 5 تا 20 هفته است.. تأخیرها به دلیل کمبود جهانی قطعات، عمدتاً نیمه هادی ها یا تراشه هایی است که در حسگرهای تصویر و صفحه نمایش LCD استفاده می شود.

خوشبختانه Scorpion Vision به لطف ارتباطش با سازنده چینی بینایی ماشین و روباتیک HIKROBOT از این کاستی ها مصون است. با حقوق توزیع محصولات HIKROBOT در بریتانیا و ایرلند، Scorpion می‌تواند دوربین‌های بینایی ماشینی، لنزهای بینایی ماشین و رایانه‌هایی را با سیستم‌های کنترل تعبیه‌شده اسکن خطی و خطی در عرض 3 تا 4 هفته تهیه کند. می‌تواند آن‌ها را به‌عنوان اجزایی برای OEMها و یکپارچه‌کننده‌های سیستم تامین کند، یا راه‌حل‌های اتوماسیون سفارشی مبتنی بر دید را برای حل چالش‌های مدیریت، انبارداری و تدارکات طراحی و بسازد.

HIKROBOT از قدرت خرید مرتبط با بخشی از بزرگترین تولید کننده دوربین در جهان و بازیگر اصلی در بازار دوربین های مداربسته سود می برد. این گروه خریدار عمده حسگرهای تصویر است، قطعاتی که هم برای دوربین‌های نظارتی و هم برای کاربردهای صنعتی مشترک هستند. علاوه بر این، تمرکز هر دو پایه تولید و عرضه در چین به HIKROBOT کنترل کاملی بر زنجیره تامین می دهد. این به نوبه خود آسیب پذیری آن را در برابر مسائل تحویل، اختلالات زنجیره تامین، بی ثباتی سیاسی و نیروهای بازار در سایر نقاط جهان به حداقل می رساند.

ما از سال 2017 توزیع کننده HIKROBOT هستیم. در آن زمان، به دلیل درک طراحی های بی کیفیت و «کپی»، مقاومت هایی در برابر استفاده از دوربین ها و اپتیک های ساخت آسیا وجود داشت. با این حال، از آنجایی که ما متخصص تصویربرداری هستیم، دقیقاً می‌دانیم که هنگام انتخاب شرکای سخت‌افزاری به دنبال چه چیزی هستیم، و می‌دانستیم که وقتی HIKROBOT را پیدا کردیم، به یک جواهر دست یافتیم.» پل ویلسون، مدیر عامل Scorpion Vision می گوید.

او ادامه می دهد: از آن زمان، HIKROBOT به یک نیروگاه نوآوری در صحنه جهانی تبدیل شده است. با توجه به اینکه 800 نفر از 1000 کارمند آن مهندسان تحقیق و توسعه هستند، این شرکت دارای قابلیت های بی نظیری برای توسعه محصول چشم انداز است. تصادفی نیست که این شرکت 487 پتنت دارد و جوایز زیادی را برای دستاوردهای خود دریافت کرده است. من فکر می‌کنم که به تغییر دیدگاه بازار کمک کرده است و کسب‌وکارها متوجه می‌شوند که در این زمان‌های نامشخص، امنیت زنجیره تامین بسیار مهم است، چه خرید دوربین از اروپا یا خاور دور.”

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.