به گزارش تیم خبری سوشال پورت

اینستاگرام قابلیتی برای ارسال درخواست دوستی برای افرادی که اکانت خصوصی دارند، دارد. این ممکن است برای بسیاری آزاردهنده باشد، منتظر تایید هستند، اما به دور نگه داشتن هرزنامه‌ها یا افراد ناخواسته از زندگی شخصی شما کمک می‌کند.

اگر می‌خواهید بدانید چه کسی درخواست‌های دوستی را برای شما ارسال کرده است، می‌توانید آنها را در صفحه فعالیت اعلان خود بیابید. کلیک کنید بر روی نماد قلب در بالا سمت راست و انتخاب کنیددرخواست ها را دنبال کنید” اما به یاد داشته باشید، حتی اگر درخواست فالوی کسی را رد کنید، باز هم می‌تواند آن را دوباره ارسال کند.

اما اگر واقعاً نگران این هستید که یک اعلان درخواست دوستی حیاتی را از دست داده باشید، این مقاله برای شماست. همه چیز را بیاموزید، از پیدا کردن لیست تمام درخواست های دوستی تا ارسال یکی از خودتان.

چگونه ببینیم چه کسی از شما در اینستاگرام درخواست فالو کرده است؟

هر بار که شخصی برای شما درخواست فالو ارسال می کند، اینستاگرام برای شما اعلان ارسال می کند. اما اگر چندین درخواست داشته باشید، فقط نام آخرین درخواست را نشان می دهد و بقیه به صورت اعداد خواهد بود. به عنوان مثال، “XYZ + 9 دیگران.”

بنابراین، چگونه می توان به سایر درخواست های فالو نگاه کرد؟ در اینجا چگونه است:

  1. باز کن اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی شما صفحه خوراک اصلی به طور پیش فرض ظاهر می شود.
  2. در بالای صفحه، روی ضربه بزنید نماد قلب.
  3. روی ” ضربه بزنیددرخواستهای دوستی” در بالای صفحه نمایش.
  4. فقط به شما نشان خواهد داد پنج درخواست فورا؛ روی “ ضربه بزنیدهمه را ببین” برای دریافت جزئیات کامل.
  5. اگر می‌خواهید هر درخواستی را بپذیرید، روی « ضربه بزنیدتایید

البته، مجبور نیستید تک تک درخواست‌های فالو را که برایتان پیش می‌آید بپذیرید. اگر در مورد کسی مطمئن نیستید یا می خواهید لیست فالوورهای خود را کمی اختصاصی تر نگه دارید، همیشه می توانید درخواست را نادیده بگیرید یا حذف کنید. فقط بدانید که اگر درخواستی را حذف کنید، آن شخص باید دوباره آن را ارسال کند، اگر همچنان بخواهد شما را دنبال کند.

این مراحل فقط برای حساب های خصوصی. اگر یک حساب عمومی دارید، بخش درخواست دوستی وجود نخواهد داشت.

چگونه دیگران را در اینستاگرام دنبال کنیم؟

اینستاگرام تقریبا دارد یک میلیارد کاربر فعال. بنابراین، تعجبی ندارد اگر حساب یک دوست قدیمی مدرسه یا استاد را کشف کنید. در اینجا مراحل ارسال درخواست دوستی برای آنها آورده شده است.

  1. باز کن اپلیکیشن اینستاگرام روی گوشی شما
  2. در سمت چپ پایین، بر روی ضربه بزنید نماد جستجو.
  3. نام حساب را تایپ کنید در نوار جستجو
  4. در میان گزینه های پیشنهادی حرکت کنید و روی گزینه ای که جستجو کرده اید ضربه بزنید.
  5. اگر اکانت آنها باشد خصوصی، شما فقط می توانید “دنبال کردن” دکمه. روی آن ضربه بزنید و منتظر بمانید تا درخواست شما را تایید کنند. اگر حساب است عمومی، تو می توانی فوراً وصل شوید با ضربه زدن بر روی “دنبال کردن” را فشار دهید یا با کلیک بر روی دکمه “پیام” مکالمه را شروع کنید.

همچنین می توانید از “افرادی که ممکن است بشناسید” ویژگی اینستاگرام این یک توصیه شخصی تر است که به شما کمک می کند سریع با دوستان خود ارتباط برقرار کنید.

آیا محدودیتی برای فالو کردن افراد در اینستاگرام وجود دارد؟

بله، محدودیتی وجود دارد. اینستاگرام به حساب هایی توجه می کند که سعی می کنند کاربران خود را اسپم کنند. به همین دلیل است که شما فقط می توانید ارسال کنید 200 درخواست دوستی در یک روز.

با این حال، اگر حساب شما نسبتا جدید است، این محدودیت حتی کمتر است، یعنی 150 درخواست در روز. همچنین، بهتر است در ابتدا خود را به 5 درخواست فالو/آنفالو در ساعت محدود کنید. اگر از این قابلیت به صورت تهاجمی‌تر استفاده کنید، اینستاگرام تمام فعالیت‌های شما را برای چند روز مسدود می‌کند.

رسیدن به محدودیت تعداد فالوورها و فالوورها. هیچ محدودیتی در تعداد افرادی که می خواهند شما را دنبال کنند وجود ندارد. با این حال، شما فقط می توانید تا 7500 نفر را دنبال کنید در اینستاگرام

نتیجه

ما امیدواریم که راه حل خود را برای تمام سؤالات درخواست دوستی اینستاگرام خود دریافت کرده باشید. بنابراین، ادامه دهید و شروع به برقراری ارتباط با دوستان قدیمی و جدید در اینستاگرام کنید.

فقط فراموش نکنید که کمی تعادل داشته باشید و از دنیای واقعی نیز لذت ببرید!

سوالات متداول

خیر، درخواست های دوستی در اینستاگرام منقضی نمی شود. آنها تا زمانی که اقدامی انجام ندهید در نمایه شما باقی خواهند ماند. برای حذف درخواست، می‌توانید «تأیید» یا «رد درخواست دوستی» را انتخاب کنید.

خیر، اینستاگرام هیچ اطلاعیه ای در مورد رد درخواست ارسال نمی کند. با این حال، اگر شخص دوباره به نمایه شما مراجعه کند، ممکن است متوجه شود. وضعیت از “درخواست شده” به “دنبال کردن” تغییر می کند. در چنین شرایطی

برای اطلاع از وضعیت تمام درخواست های دوستی که ارسال کرده اید این مراحل را دنبال کنید:

1. در گوشه سمت راست بالا، بر روی ضربه بزنید منوی همبرگر نماد.

2. برو به ‘تنظیمات.’ سپس به “امنیت‘و انتخاب کنید’دسترسی به داده ها.

3. زیر “اتصالات“روی” ضربه بزنیدمشاهده همه‘ دکمه.

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.