به گزارش تیم خبری سوشال پورت

آیا در تلاش برای دسترسی اینستاگرام خود به عکس ها هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، بیایید با هم راهی پیدا کنیم تا تجربه اینستاگرام را شگفت‌انگیزتر کنیم.

اگر می‌خواهید اینستاگرام شما اجازه دسترسی به عکس‌های شما را در اندروید بدهد، به برنامه «تنظیمات» بروید و آن گزینه را با عبارت «Apps» بزنید. حالا به پایین اسکرول کنید و گزینه “Instagram” را انتخاب کنید. در مرحله بعد، فقط باید بخش «مجوز» را باز کنید و مطمئن شوید که کلید جلوی عکس‌ها «روشن» است.

برای درک بهتر این فرآیند، ما در اینجا با یک راهنمای سریع و در عین حال جامع آمده ایم که به شما کمک می کند اینستاگرام را برای دسترسی به عکس ها فعال کنید. بنابراین، بیایید به مقاله شیرجه بزنیم و همه چیز را در مورد آن بدانیم!

چگونه به اینستاگرام اجازه دسترسی به عکس ها را بدهیم

بسیاری از کاربران اینستاگرام برنامه را گزارش می دهند زیرا نمی توانند اینستاگرام خود را با دسترسی به گالری یا دوربین رول فراهم کنند. اما حالا شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید! زیرا ما یک راهنمای سریع برای همه شما آماده کرده ایم. بیایید دریابیم!

 1. به برنامه های خود سر بزنید و فروشگاه Play را پیدا کنید.
 2. اکنون، جستجوی “اینستاگرام” در نوار جستجو
 3. وقتی پیداش کردی، دکمه “نصب” را فشار دهید در مقابل آن
  تصویر 79
 4. پس از اینکه برنامه با موفقیت نصب شد، آن را باز کن.
 5. اکنون، اگر قبلاً یک حساب کاربری دارید، فقط می توانید اعتبارنامه را وارد کنید.
 6. اگر هنوز حساب کاربری ندارید یا به دلیل عدم دسترسی به عکس ها آن را حذف کرده اید، می توانید یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید با رفتن به گزینه ثبت نام.
 7. پس از ایجاد حساب کاربری، به پروفایل خود بروید و سعی کنید یک عکس اضافه کنید.
  تصویر 80
 8. در این مرحله، اینستاگرام از شما می خواهد که به عکس های خود دسترسی داشته باشید.
 9. آن گزینه “Allow” را بزنید، و دسترسی اینستاگرام به رول دوربین شما را فراهم می کند.
  تصویر 81

اگر اینستاگرام به شما این امکان را نمی داد که اجازه دسترسی به عکس هایتان را بدهید، چه؟

در اینجا کاری است که می توانید انجام دهید:

 1. به برنامه ها برگردید و “تنظیمات” را پیدا کنید.
 2. به پایین اسکرول کنید و «مدیریت برنامه» را پیدا کنید.
  تصویر 77
 3. پس از ورود به قسمت مدیریت اپلیکیشن، این کار را انجام خواهید داد «تنظیمات برنامه» را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید.
  تصویر 76
 4. در اینجا می توانید تعداد زیادی اپلیکیشن نصب شده روی موبایل خود را مشاهده کنید.
 5. اکنون، “اینستاگرام” را پیدا کنید در میان آنها
 6. روی “مجوزها” ضربه بزنید برای دیدن اینکه آیا به طور تصادفی دسترسی به دوربین و عکس ها را رد کرده اید یا خیر.
  تصویر 75
 7. در اینجا می توانید دو بخش به نام های “مجاز” و “دسترسی” را مشاهده کنید. بررسی کنید که «دوربین» یا «عکس‌ها» در بخش رد شده است.
 8. بر روی ضربه بزنید “دوربین”.
  تصویر 74
 9. حالا آن را به عنوان علامت گذاری کنید “مجاز”، و شما تمام شده اید!
  تصویر 73

چه زمانی اینستاگرام برای دسترسی به عکس ها مجوز می خواهد؟

در درجه اول، اینستاگرام برای کسانی که تازه شروع به استفاده از اینستاگرام کرده اند، یک کادر گفتگو را برای دریافت مجوز نشان می دهد. وقتی یک برنامه را دانلود می کنید، حتما متوجه شده اید که قبل از چندین مرحله از شما اجازه می خواهد.

علاوه بر این، اگر برنامه شما قبلا دانلود شده است، اما به طور تصادفی برخی تنظیمات را به هم ریخته اید، همچنان می توانید آن را برطرف کنید. سعی کنید کش و داده های برنامه را پاک کنید. اکنون دوباره وارد حساب کاربری خود شوید و سعی کنید تصاویر را اضافه کنید. یک کادر گفتگو ظاهر می شود تا اجازه دسترسی به عکس ها را بخواهید.

کلمات پایانی

استفاده از اینستاگرام فوق العاده سرگرم کننده است و راهی عالی برای اجتماعی شدن مجازی است. با این حال، اگر اینستاگرام به عکس‌های شما دسترسی نداشته باشد، می‌توان ارتباط اجتماعی شما را مسدود کرد. از آنجایی که واقعا نمی توانید تصاویر و فعالیت های روزمره خود را در استوری ها، پست ها و حلقه های اینستاگرام به اشتراک بگذارید، استفاده از اینگونه اینستاگرام لذتی ندارد.

بنابراین، ما ساده‌ترین راه‌ها را برای اجازه دسترسی اینستاگرام به عکس‌ها و رول دوربین خود ارائه کرده‌ایم. امیدوارم مراحل به شما کمک کند.

سوالات متداول

به سادگی به سمت خود بروید تنظیمات آیفون و حالا باز کنید “حریم خصوصی” بخش. به پایین بروید و پیدا کنید “عکس ها”. اکنون می توانید یک ضامن را در زیر مشاهده کنید “اینستاگرام.” اگر کلید خاموش باشد، آن را بکش بنابراین اینستاگرام می تواند به راحتی به عکس ها دسترسی داشته باشد.

اگر نمی توانید به عکس ها دسترسی پیدا کنید، به این معنی است که قبلاً با چند تنظیمات به هم ریخته اید. دلیل دیگر می تواند این باشد که زمانی که اینستاگرام برای اولین بار از شما اجازه دسترسی درخواست کرد، آن را رد کردید. اگر اینطور است، پس درخواست دسترسی باید در قسمت رد شده تنظیمات اینستاگرام باشد و شما باید آن را به صورت دستی تغییر دهید.

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.