به گزارش تیم خبری سوشال پورت

آیا می توانید از فیلترهای استوری اینستاگرام روی عکس هایی که قبلا گرفته اید استفاده کنید؟

شما کاملاً می توانید از عکس هایی که قبلاً گرفته اید در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. اینستاگرام می‌داند که شما ممکن است عکس‌های قدیمی داشته باشید یا از برنامه‌های دیگری برای عکس‌برداری استفاده کرده باشید. با این حال، ممکن است همچنان بخواهید این تصاویر را در استوری خود در اینستاگرام پست کنید.

شاید شما به تعطیلات به جایی رفته اید بدون اتصال به اینترنت. بدون اتصال به اینترنت، نمی توانید از دوربین در اینستاگرام استفاده کنید. بنابراین، شما فقط از دوربین گوشی خود برای عکس گرفتن استفاده کردید.

اکنون که در خانه هستید، می خواهید بتوانید تمام لحظات زیبایی را که ثبت کرده اید با دوستان خود به اشتراک بگذارید. خوشبختانه می توانید این عکس ها را در استوری اینستاگرام خود آپلود کنید. شما همچنین می توانید آن را به روش های مختلف انجام دهید.

یک راه این است که هر عکس را به صورت جداگانه آپلود کنید تا هر تصویر به تنهایی باشد. گزینه دیگر آپلود چند عکس در یک استوری است.

شاید بخواهید برای هر روز یک داستان بسازید یا چند عکس داشته باشید که در همان اسلاید قابل نمایش باشد.

نحوه استفاده از فیلترهای استوری اینستاگرام در رول دوربین

راه‌های زیادی برای ویرایش و شکل دادن عکس‌ها وجود دارد تا آن‌طور که می‌خواهید آپلود شوند. اگر می خواهید تصویری را که قبلاً در اینستاگرام گرفته شده است بارگذاری کنید، این مراحل را دنبال کنید.

1. اولین کاری که انجام می دهید این است که اینستاگرام را در هر دستگاهی که وارد آن شده اید باز کنید.

2. اکنون، جایی که فید استوری خود را در بالای صفحه می بینید، روی عکس نمایه خود با علامت مثبت کلیک کنید.

3. اکنون صفحه ای ظاهر می شود که رول دوربین شما را نشان می دهد. اگر می‌خواهید چند عکس اضافه کنید، می‌توانید فقط یک مورد را انتخاب کنید یا روی Select در بالا کلیک کنید.

مرور کنید و روی هر تصویری که می خواهید در استوری خود پست کنید کلیک کنید. اگر عکس‌هایی در جای دیگری دارید، از آن‌ها اسکرین شات بگیرید تا در رول دوربین شما باشند.

4. پس از انتخاب عکس هایی که می خواهید آپلود کنید، روی تصویر مشکی که نماد دوربین در وسط آن قرار دارد، کلیک کنید. اکنون می توانید همه آنها را ویرایش کنید.

5. هنگامی که چندین مورد را انتخاب می کنید، می توانید آنها را یکی یکی ویرایش کرده و سپس همه آنها را به طور همزمان پست کنید. پس از اتمام ویرایش عکس، برای دسترسی به عکس زیر، انگشت خود را روی آن بکشید.

1. اگر می خواهید چندین عکس را در یک استوری قرار دهید، روی تصویر مشکی با نماد دوربین در وسط کلیک کنید.

2. حالا به رول دوربین خود بروید و عکس مورد نظر خود را در این استوری کپی کنید.

3. سپس آن را در استوری خود قرار دهید.

4. این کار را با هر تعداد عکسی که می خواهید در یک استوری قرار دهید انجام دهید.

5. هنگامی که استوری خود را ایجاد کردید، روی دایره سفید با یک فلش سیاه در پایین کلیک کنید. با این کار استوری شما آپلود می شود. می توانید انتخاب کنید که آن را برای همه دنبال کنندگان خود یا فقط دوستان نزدیک خود آپلود کنید.

اگر می‌خواهید ویدیوهایی را که قبلاً در دوربین خود ذخیره کرده‌اید آپلود کنید، می‌توانید همین مراحل را دنبال کنید. همچنین می‌توانید هر تعداد ویدیو که می‌خواهید در یک پست یا چندین داستان قرار دهید.

هنگامی که استوری خود را نهایی کردید و آن را آپلود کردید، می توانید آن را به نکات برجسته در نمایه خود اضافه کنید تا دنبال کنندگان شما بتوانند بعد از بیست و چهار آن را ببینند.

استوری‌ها فقط به مدت بیست و چهار ساعت در اینستاگرام فعال می‌مانند، بنابراین افزودن استوری به‌هایلایت‌تان راهی عالی برای این است که به دنبال‌کنندگان اجازه دهید همیشه عکس‌های تعطیلات شما را ببینند. برای افزودن داستان خود به هایلایت، این مراحل را دنبال کنید.

1. اولین کاری که انجام می دهید این است که اینستاگرام را در هر دستگاهی که وارد آن شده اید باز کنید.

2. اکنون روی پروفایل خود در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید.

3. دکمه ای با علامت مثبت در زیر ویرایش نمایه خواهید دید. روی این دکمه کلیک کنید.

4. داستان هایی را که می خواهید در این هایلایت قرار دهید انتخاب کنید. هیچ محدودیتی برای اینکه چه تعداد می توانید اضافه کنید وجود ندارد.

5. پس از اتمام کار، روی Next در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

6. اکنون می توانید یک نام به هایلایت اضافه کنید و یک داستان را به عنوان تصویر یا هر تصویری در رول دوربین خود انتخاب کنید.

7. برای اتمام، روی Add در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

انجام این کار به شما امکان می‌دهد همیشه عکس‌ها یا ویدیوهایی را که قبلاً گرفته‌اید یا به‌عنوان داستان آپلود کرده‌اید ببینید. این ویژگی بسیار عالی است و به شما امکان می دهد هر تصویری را که در دستگاه خود ذخیره کرده اید با همه دنبال کنندگان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

نحوه استفاده از فیلترهای استوری اینستاگرام در رول دوربین

اگر قبلاً عکسی در رول دوربین خود ذخیره کرده اید اما می خواهید یک فیلتر استوری اینستاگرام روی آن قرار دهید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اینستاگرام چند فیلتر منحصر به فرد و رایگان ارائه می دهد که ممکن است دوست داشته باشید به عکس شما اضافه شود.

هنگامی که فیلتر استوری اینستاگرام را اضافه کردید، می‌توانید آن را در رول دوربین خود ذخیره کنید تا بتوانید تصویر را با فیلتر در برنامه‌هایی غیر از اینستاگرام پست کنید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید، این مراحل را دنبال کنید.

1. اولین کاری که انجام می دهید این است که اینستاگرام را در هر دستگاهی که وارد آن شده اید باز کنید.

2. اکنون، جایی که فید استوری خود را در بالای صفحه می بینید، روی عکس نمایه خود با علامت مثبت کلیک کنید.

3. اکنون صفحه ای ظاهر می شود که رول دوربین شما را نشان می دهد. اگر می‌خواهید چند عکس اضافه کنید، می‌توانید فقط یک مورد را انتخاب کنید یا روی Select در بالا کلیک کنید.

4. برو و روی هر تصویری که می‌خواهی با فیلتر استوری اینستاگرام ویرایش کنی کلیک کن. اگر عکس‌هایی در جای دیگری دارید، از آن‌ها اسکرین شات بگیرید تا در رول دوربین شما باشند.

5. پس از انتخاب عکس‌هایی که می‌خواهید فیلتر استوری اینستاگرام اضافه کنید، روی تصویر مشکی با نماد دوربین در وسط کلیک کنید. اکنون می توانید همه آنها را ویرایش کنید.

6. حالا روی عکس به چپ یا راست بکشید. هر سوایپ شامل یک فیلتر متفاوت است و نام فیلتر را خواهید دید.

7. هنگامی که فیلتر مورد نظر خود را پیدا کردید، روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. مشاهده خواهید کرد که یک منوی کشویی ظاهر می شود.

8. از منوی کشویی بر روی Save کلیک کنید. این عکس را در رول دوربین شما ذخیره می کند.

9. برای رفتن به عکس بعدی و قرار دادن فیلتر استوری اینستاگرام روی آن، روی دایره سفید با فلش سیاه در پایین کلیک کنید. این شما را به عکس بعدی می برد.

10. مراحل 5-8 را برای تمام عکس هایی که می خواهید فیلتر اینستاگرام اعمال شود، تکرار کنید.

11. اکنون نسخه ویرایش شده عکس خود را با فیلتر استوری اینستاگرام روی آن و عکس اصلی دست نخورده را خواهید داشت. اگر دیگر نمی خواهید، می توانید عکس ویرایش نشده را حذف کنید.

12. اگر می خواهید آن را در استوری خود پست کنید، روی دایره سفید با یک فلش سیاه در پایین کلیک کنید. با این کار استوری شما آپلود می شود. می توانید انتخاب کنید که آن را برای همه دنبال کنندگان خود یا فقط دوستان نزدیک خود آپلود کنید.

اگر می‌خواهید کلاژی از تصاویرتان با فیلتر استوری اینستاگرام ویرایش شود، می‌توانید از طریق برنامه نیز این کار را انجام دهید. برای ایجاد کلاژ مذکور و قرار دادن فیلتر استوری اینستاگرام روی آن، مراحل زیر را دنبال کنید.

1. اولین کاری که انجام می دهید این است که اینستاگرام را در هر دستگاهی که وارد آن شده اید باز کنید.

2. اکنون، جایی که فید استوری خود را در بالای صفحه می بینید، روی عکس نمایه خود با علامت مثبت کلیک کنید.

3. اکنون صفحه ای ظاهر می شود که رول دوربین شما را نشان می دهد. روی تصویر مشکی با نماد دوربین در وسط کلیک کنید.

4. حالا به رول دوربین خود بروید و عکس مورد نظر خود را در این استوری کپی کنید.

5. سپس آن را در استوری خود قرار دهید.

6. این کار را با هر تعداد عکسی که می خواهید در یک کلاژ قرار دهید انجام دهید.

۷- حالا روی عکس به چپ یا راست بکشید. هر سوایپ شامل یک فیلتر متفاوت است و نام فیلتر را خواهید دید.

8. هنگامی که فیلتر مورد نظر خود را پیدا کردید، روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید. مشاهده خواهید کرد که یک منوی کشویی ظاهر می شود.

9. از منوی کشویی بر روی Save کلیک کنید. این کلاژ را در رول دوربین شما ذخیره می کند.

اگر می خواهید آن را در استوری خود پست کنید، روی دایره سفید با یک فلش سیاه در پایین کلیک کنید. با این کار استوری شما آپلود می شود. می توانید انتخاب کنید که آن را برای همه دنبال کنندگان خود یا فقط دوستان نزدیک خود آپلود کنید.

اکنون کلاژ یا عکس‌ها با فیلتر استوری اینستاگرام روی آن‌ها اعمال می‌شود تا بتوانید آن‌ها را در هر برنامه‌ای که می‌خواهید پست کنید یا مستقیماً در استوری اینستاگرام خود پست کنید.

ذخیره آنها، ویرایش را مستقیماً در رول دوربین شما قرار می دهد. حتی می توانید آن را به جای استوری در اینستاگرام به صورت پست ارسال کنید. اینستاگرام طیف وسیعی از فیلترها را ارائه می دهد که به صورت رایگان دریافت می کنید. افزودن این فیلترهای داستانی به عکس‌هایتان به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به دانلود اپلیکیشن جداگانه، آن‌ها را مطابق میل خود ویرایش کنید.

نحوه قرار دادن فیلترهای اینستاگرام روی فیلم ها از Camera Roll

اگر قبلاً ویدیویی در رول دوربین خود ذخیره کرده اید اما می خواهید یک فیلتر اینستاگرام روی آن قرار دهید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اینستاگرام چند فیلتر منحصر به فرد و رایگان ارائه می دهد که ممکن است دوست داشته باشید به ویدیوی خود اضافه شوند.

هنگامی که فیلتر اینستاگرام را اضافه کردید، می توانید آن را در رول دوربین خود ذخیره کنید تا بتوانید ویدیو را با فیلتر در برنامه هایی غیر از اینستاگرام پست کنید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید، این مراحل را دنبال کنید.

1. اولین کاری که انجام می دهید این است که اینستاگرام را در هر دستگاهی که وارد آن شده اید باز کنید.

2. اکنون، روی نماد مربع با علامت اضافه در وسط، که در سمت راست بالای صفحه نمایش شما قرار دارد، کلیک کنید.

3. منوی کشویی ظاهر می شود. پست را از منو انتخاب کنید.

4. اکنون صفحه ای ظاهر می شود که رول دوربین شما را نشان می دهد. می‌توانید فقط یک ویدیو را انتخاب کنید که می‌خواهید روی آن فیلتر قرار دهید، یا می‌توانید روی دکمه مربع کلیک کنید. این دکمه دقیقاً بالای رول دوربین در سمت راست قرار دارد. با کلیک بر روی این دکمه می توانید حداکثر ده ویدیو را انتخاب کنید.

5. هنگامی که همه ویدیوهایی را که می خواهید ویرایش کنید یا فقط یکی را انتخاب کردید، روی Next در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

6. بسته به چیزی که می خواهید در اینستاگرام آپلود کنید، می توانید از این صفحه روی Post یا Reel کلیک کنید. اگر می‌خواهید فیلتری به ویدیوی خود اضافه کنید اما نمی‌خواهید آن را پست کنید، فرقی نمی‌کند کدام گزینه را انتخاب کنید.

7. اکنون، در پایین صفحه، تمام فیلترهای ارائه شده در اینستاگرام را مشاهده خواهید کرد. می توانید روی آنها کلیک کنید تا زمانی که موردی را که می خواهید به ویدیوی خود اضافه کنید پیدا کنید. اگر از چندین ویدیو استفاده می‌کنید، برای ویرایش ویدیوی بعدی، انگشت خود را روی ویدیو بکشید.

8. پس از یافتن فیلتری که می خواهید استفاده کنید، روی Next در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید.

9. یک کپشن و هر چیز دیگری که می خواهید در پست خود قرار دهید اضافه کنید و روی Share در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

10. با این کار ویدیوی شما با فیلتر اینستاگرام به حساب شما ارسال می شود.

اکنون ویدیو را با فیلتر اینستاگرام اعمال خواهید کرد تا بتوانید پست کنید

آنها را در هر برنامه ای که می خواهید یا مستقیماً در حساب اینستاگرام خود پست کنید. پست کردن آنها، ویرایش را مستقیماً در رول دوربین شما قرار می دهد. حتی می توانید آن را به جای پست به صورت استوری در اینستاگرام قرار دهید. اینستاگرام طیف وسیعی از فیلترها را ارائه می دهد که به صورت رایگان دریافت می کنید.

افزودن این فیلترها به ویدیوهای خود به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانلود برنامه جداگانه، آنها را مطابق میل خود ویرایش کنید.

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.