به گزارش تیم خبری سوشال پورت

کلمه “داده” به طور کلی به عنوان مجموعه ای از مشاهدات، اندازه گیری ها یا حقایق تعریف می شود. آی تی

برای افراد مختلف، کسب‌وکارها، موسسات خیریه و سازمان‌های دولتی به معنای چیزهای متفاوتی است، اما اهمیت آن در درک معیارهای عملکرد متفاوت برای هر یک کلیدی است.

داده ها اطلاعاتی درباره همه چیز هستند، از اعداد خاص و تجزیه و تحلیل عملکرد گرفته تا آخرین روندهای گزارش شده در روزنامه ها و مجلات. اما اغلب، داده ها به اطلاعات جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل شده با استفاده از کامپیوتر اشاره دارد.

مدیران در حال شروع به تکیه بیشتر و بیشتر بر روی خود داده در سازمان خود برای پیشبرد آن هستند. به عنوان مثال، مشاغل در هر اندازه می توانند از داده ها برای تصمیم گیری در مورد چگونگی بهبود خدمات مشتری، پیش بینی و مدیریت روند فروش و نحوه مدیریت بهتر بازاریابی خود استفاده کنند. با نظارت بر داده ها، می توانید عملکرد را نظارت کنید، نقاط ضعف را پیدا کنید و مراحلی را برای بهبود آنچه در حال اجراست شناسایی کنید.

ارزش نظارت بر اطلاعات

زمانی که یک شرکت تصمیم می گیرد منابعی را سرمایه گذاری کند، چه استخدام کارکنان اضافی یا ارتقاء تجهیزات اداری باشد، پیگیری نحوه تاثیر این سرمایه گذاری ها بر عملکرد کلی کسب و کار برای کمک به تصمیم گیری صحیح در آینده بسیار مهم است. تبلیغات یکی از نمونه‌های این است: تجزیه و تحلیل داده‌ها به شما نشان می‌دهد که کدام کمپین‌های بازاریابی بهترین عملکرد را دارند، بنابراین می‌دانید کجا باید بیشتر تمرکز کنید و کجا تنظیمات را انجام دهید. همه اینها منجر به کمپین های آگاهانه تر و بودجه بندی در آینده می شود.

طبق نظرسنجی اخیر از دیلویت در یک نظرسنجی از مدیران ارشد در سراسر جهان، 49٪ از پاسخ دهندگان گفتند که تجزیه و تحلیل به آنها کمک می کند تا تصمیمات بهتری بگیرند، 16٪ گفتند که بزرگترین مزیت تجزیه و تحلیل این است که ابتکارات استراتژیک کلیدی را بهتر اجرا می کند، و 10٪ گفتند که به آنها کمک می کند تا روابط خود را بهبود بخشند. با شرکای تجاری و مشتریان

چشم انداز شغلی در صنعت داده

تعقیب کارشناسی ارشد آنلاین در علم داده با موسسه پلی تکنیک Worcester، شما قادر خواهید بود به حرفه خود در یک صنعت رو به رشد ادامه دهید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه بینش های جدید و مهم را از داده ها استخراج کنید و سپس آنها را برای ایجاد راه حل های نوآورانه برای نحوه کار، زندگی و تعامل با دنیای اطراف خود فرموله کنید. دانش آموزان بر تکنیک های مدیریت پایگاه داده و تجزیه و تحلیل مانند الگوریتم های یادگیری ماشین و داده کاوی تسلط خواهند داشت و همچنین دانش عمیقی از آمار و استفاده از نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها به دست خواهند آورد.

اهمیت و قدرت داده ها برای سازمان ها را می توان با نقش های موجود در صنعت نشان داد. به عنوان مثال، می توانید شغل هایی به عنوان تحلیلگر داده، مهندس داده، دانشمند داده، تحلیلگر کسب و کار، مهندس یادگیری ماشین و بسیاری موارد دیگر پیدا کنید. با حضور و اهمیت روزافزون داده ها، اداره آمار کار ایالات متحده پیش بینی می کند که حوزه علم داده حداقل تا پایان سال 2026 28 درصد دیگر رشد خواهد کرد و نیاز بیشتر کسب و کارها به جمع آوری و استخراج معدن را برجسته می کند. داده ها از همه نوع

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.