به گزارش تیم خبری سوشال پورت

ممکن است بدانید که چگونه از سیستم مدیریت انجمن خود (AMS) استفاده کنید، اما آیا واقعاً می دانید چگونه؟ استفاده کنید انجمن خود را توانمند کنید؟

متخصصان انجمن بدیهی است که از به حداکثر رساندن AMS خود سود خواهند برد، و با در نظر گرفتن آن، در اینجا چند گزیده از انجمن ها در حال حاضر و آرشیو ASAECenter.org برای کمک به شما در گسترش درک خود از آنچه ممکن است.

نرم افزار عضویت: آنچه انجمن ها باید در نظر داشته باشند. این آموزش در مورد همه چیزهایی که نرم افزار عضویت باید به شما نقطه شروعی بدهد برای اینکه AMS یا MMS چه کاری می توانند انجام دهند و چه چیزی باید داشته باشند تا تجربه ارتباط خود را با این ابزار به حداکثر برسانید. این مقاله می‌گوید: «بسیاری از پلتفرم‌های AMS دارای بخش‌های کاربر محور و کارمند محور هستند و تجربه بد با هر یک از آنها می‌تواند برای اعضا و کارکنان بازدارنده باشد. “در نتیجه، انجمن ها باید تجربه کاربر را در اولویت قرار دهند.”

چگونه از ارزیابی نیازهای شرکت کننده بیشترین بهره را ببرید. در این مقاله، Melissa Tits، CAE، رئیس سابق Worthwhile Research، برای انجام ارزیابی‌های شرکت‌کنندگان با استفاده از همه ابزارهایی که در اختیار دارید، از جمله داده‌های شرکت‌کننده از AMS یا سایر ابزارهای نرم‌افزاری، استدلال می‌کند. Tits می‌نویسد: «هنوز ارزش این را دارد که شرکت‌کنندگان در چه رویدادهایی شرکت می‌کنند، چه وبینارهایی را ثبت‌نام می‌کنند و در واقع مشاهده می‌کنند، چه کسی گواهینامه دریافت می‌کند، چه تعداد کمیته یا موقعیت‌های داوطلب دیگری دارند، و نظرسنجی‌های گذشته نشان داده است. “این کمک می کند تا مشخص شود کدام اعضا به طور فعال در فعالیت های انجمن شرکت دارند و مشارکت اعضا چگونه به نظر می رسد.”

طراحی مجدد وب سایت باعث افزایش تعامل، حفظ و ارزش اعضا می شود. این مقاله ژانویه توضیح می‌دهد که چگونه انجمن مراقبت از خودرو به‌روزرسانی سیستم مدیریت محتوای خود و همچنین AMS را برای ایجاد یک وب‌سایت قوی‌تر با گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتر ارائه کرده است. ناتالی برانهام، مدیر وب ACA گفت: «باید یک همسویی واقعاً خوب بین آنچه انجمن می‌خواهد، نیازهای حیاتی کسب‌وکار و در نهایت درک آنچه کاربران به آن امیدوار هستند وجود داشته باشد.

چرا AMS شما تنها یک تکه از پازل دیجیتال برای اعضا است. در این مقاله، مشاوران بث پاور و کریس گلود نیاز به پلتفرم AMS را به عنوان پایه و اساس مجموعه کاملی از فناوری ها توضیح می دهند. آنها نوشتند: “تحلیل و ادغام اکنون به اندازه AMS شما مهم است.”

از لگد زدن به کوزه در جاده دست بردارید: خطرات بدهی فنی. اجرای یک پشته فناوری خوب، از جمله AMS، اگر به طور منظم به روز نشود، بی فایده است. در مقاله‌ای از جلسه‌ای در کنفرانس اکتشاف فناوری ASAE 2019، تانیا کندی لومیناتی و مدیر ارشد فناوری ماکی کاتو، Matrix Group “Chief Maxximizer” ملاحظاتی را که متخصصان انجمن باید در هنگام ارتقاء سیستم‌های خود در نظر بگیرند، بیان می‌کنند. لومیناتی در طول این رویداد گفت: “هیچکس نمی خواهد یک AMS جدید دریافت کند یا CMS خود را تغییر دهد اگر همه چیز خوب پیش برود و به روز باشد.”

(Anton Matveev/iStock/Getty Images Plus)

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.