به گزارش تیم خبری سوشال پورت

توییتر پلتفرمی است که بسیار محبوب بوده است زیرا اخبار فوری را در مورد چندین موضوع در سراسر جهان ارائه می دهد. مردم به پلتفرم چسبیده می‌مانند تا بیشتر در مورد آن بیاموزند. اما این بار توییتر به دلایل اشتباه معروف شده است. حادثه ناگواری که سال ها پیش در یکی از شهرهای کوچک و مرفه هلند رخ داد، بار دیگر شعله ور شد. خبر یک است توطئه پرستش شیطان در توییتر.

این حادثه توییتر را به دادگاه کشاند. موضوع در دست بررسی است. بنابراین، اگر می خواهید درباره این حادثه و تاریخچه آن بیشتر بدانید، مقاله ما را بیشتر بخوانید. من مطمئن هستم که آن را هیجان انگیز و بسیار متفکرانه خواهید یافت. نظر خود را در نظرات زیر بنویسید.

توطئه عبادت شیطان در توییتر

این خبر بسیار محبوب است و زندگی در یک شهر کوچک هلند طول کشید توییتر به دادگاه. آنها از پلتفرم رسانه های اجتماعی خواستند همه پست های مربوط به پدوفیل های شیطان پرست در شهر در دهه 1980 را حذف کند.

شهری به نام Bodegraven-Reuwijk، واقع در مرکز هلند، با 35000 نفر جمعیت. آنها از سال 2020 مورد هدف تئوری های توطئه رسانه های اجتماعی قرار گرفته اند. این سه مرد شروع به پخش داستان هایی در مورد جنایت فجیعی کردند که در دهه 1980 برای کودکان اتفاق افتاد.

عامل اصلی این داستان ها گفت که خاطرات واضحی از کودک آزاری توسط ساکنان شهر دارد. این داستان ها سر و صدایی در بین مردم شهر ایجاد کرد. بسیاری از مردم در گورستان محلی جمع شدند تا گل بچینند و روی قبر کودکانی که گمان می‌رود به دلیل حلقه شیطانی مرده‌اند، پیام بنویسند.

همچنین بخوانید Chirpty Twitter Circle چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

دعوا با توییتر

دعوای توییتری بر سر توطئه پرستش شیطان

در نتیجه، دادگاه دستور حذف افرادی که داستان‌ها یا هر محتوای مرتبطی را می‌سازند، از حساب توییترشان حذف کرد. اما داستان‌های قتل‌های وحشتناک شهر هنوز هم طنین‌انداز است. در نتیجه، مردم محلی به خود توییتر روی آوردند.

وکیل رسیدگی کننده به این پرونده با یک روزنامه محلی در مورد تئوری های توطئه مصاحبه کرد. و گفت که اگر استوری ها از توییتر حذف نشدند، این پلتفرم باید علیه آنها اقدام کند. در ماه جولای، خود ساکنان شهر با درخواست یافتن و حذف تمام داستان های مربوط به این حادثه به توییتر مراجعه کردند، اما در حال حاضر پاسخی از این پلت فرم دریافت نکرده اند.

مردانی که این داستان ها را منتشر می کنند اکنون در پشت میله های زندان هستند زیرا در دادگاه های مختلف به دلیل تحریک و تهدید به مرگ علیه وزیر بهداشت سابق هوگو دو جونگ و نخست وزیر مارک روته محاکمه می شوند.

همچنین نحوه استفاده از حلقه توییتر | ویژگی جدید انتشار توییتر را دریافت کنید

خلاصه کردن

توطئه پرستش شیطان در توییتر بسیار محبوب شد و مردم از کوره در رفتند. این موضوع در بین اهالی شهر نیز سروصدا به پا کرد. امیدوارم مقاله به رفع کنجکاوی شما در مورد حادثه و حوادث ادعایی کمک کرده باشد. ما در وب سایت خود اخبار هیجان انگیزتری داریم. برای دریافت دوز می توانید مشترک شوید.

سوالات متداول

توطئه پرستش شیطان در توییتر چیست؟

توطئه پرستش شیطان توییتر جنایتی جدی است که در دهه 1980 برای کودکان شهر کوچکی در هلند رخ می دهد.

چرا توییتر در یک توطئه پرستش شیطان دخیل است؟

در سال 2020، سه مرد داستان هایی از یک توطئه پرستش شیطان را منتشر کردند. ساکنان از آن زمان پرونده ای علیه توییتر برای حذف پست های مرتبط با این حادثه تشکیل داده اند. با این حال، در حال حاضر، دشمنی ادامه دارد.

چه اتفاقی برای سه مردی افتاد که این داستان را در سال 2020 شروع کردند؟

سه مردی که داستان‌های توییتر را آغاز کردند، با دادگاه‌های مختلفی روبرو شده‌اند و اکنون در پشت میله‌های زندان هستند.منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.