به گزارش تیم خبری سوشال پورت

پلتفرم های رسانه های اجتماعی بهترین مکان برای تعامل با دیگران هستند. همچنین توسط خانه های تجاری برای تبلیغ شرکت و محصولات خود استفاده می شود زیرا با یک کلیک می توانند هزاران بیننده را به دست آورند. پارک های تفریحی مانند دیزنی لند نیز از پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود برای ارتباط با بینندگان خود استفاده می کنند. اخیراً بینندگان پیدا کردند اینستاگرام دیزنی لند هک شد و با چی!!

روز پنجشنبه بینندگان متوجه شدند که پلتفرم های اینستاگرام و فیس بوک دیزنی لند آنها در حال هک شدن است. محتوای آزاردهنده ای در رسانه های اجتماعی آنها وجود داشت. مقامات ذیربط مطالب را حذف کرده و بیانیه ای منتشر کرده اند که در حال بررسی موضوع مذکور هستند.

بنابراین، اگر مایل به دریافت اخبار بیشتر در مورد دیزنی لند با جزئیات هستید، لطفاً مقاله ما را با جزئیات در زیر بخوانید. شما تمام به روز رسانی های مورد نیاز را دریافت خواهید کرد.

چرا اینستاگرام دیزنی لند هک شده است؟

مطابق با شرکت والت دیزنی، پروفایل اینستاگرام و فیسبوک آنها روز پنجشنبه هک شده است. هر دو پلتفرم رسانه‌های اجتماعی آن‌ها مملو از محتوای مخرب بودند که خبر هک شدن پلتفرم‌ها را منتشر کرد. اگرچه مطالب خیلی زود حذف شد.

آنها حتی بیانیه ای منتشر کردند مبنی بر اینکه مطالب مزاحم از شبکه های اجتماعی خود حذف شده و در حال بررسی این موضوع هستند.

همچنین نحوه تغییر اینستاگرام به حالت نور 2022 را بخوانید | 5 مرحله زیر را دنبال کنید

پست‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک توسط یک هکر منتشر شده است که محتوای نژادپرستانه در آن وجود دارد. او ادعا می کرد که یک هکر بزرگ است و می خواست انتقام بگیرد از این رو اینستاگرام دیزنی لند هک شد.

بسته بندی

خبر هک شدن اینستاگرام دیزنی لند به سرعت منتشر شد. مسئولان برای حفظ آبروی پارک همه اقدامات را انجام داده اند. ما این مقاله را تنظیم کرده ایم تا تمام اطلاعات لازم در مورد اخبار را در اختیار شما قرار دهیم. اگر می خواهید اخبار بیشتری را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود دریافت کنید، به وب سایت ما Path of EX بپیوندید.

سوالات متداول

اینستاگرام دیزنی لند چیست؟

این آخرین خبر در پروفایل اینستاگرام دیزنی لند است که با پست های ناراحت کننده هک شد.

آیا مقامات اقدامی علیه هک اینستاگرام دیزنی لند انجام داده اند؟

بله، پست های ناراحت کننده در پروفایل های فیس بوک و اینستاگرام دیزنی لند حذف شده و تحقیقات هک شده است.

هک اینستاگرام دیزنی لند چه زمانی اتفاق افتاد؟

مقامات دیزنی لند صبح پنجشنبه در ساعت 4 صبح از این هک مطلع شدند.منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.