به گزارش تیم خبری سوشال پورت

استوری های اینستاگرام دارای طول عمر 24 ساعته هستند که هنگام انتشار می تواند بسیار آزادکننده باشد. فرض کنید شما به طور تصادفی استوری اصلی اینستاگرام خود را با آن «برداشت زیبا» که برای دوستان نزدیک در نظر گرفته بودید به اشتراک گذاشتید. خوشبختانه اینستاگرام به کاربر این امکان را می دهد که ببیند چه کسی استوری او را مشاهده کرده است. اما آیا اگر کسی استوری شما را در اینستاگرام ببیند، به شما اطلاع داده شود، وضعیت بدون نگرانی است؟

این ویژگی مفید است چه شما مطلبی را ارسال کرده باشید که پشیمان باشید و سعی در رفع آسیب آن داشته باشید، یا یک داستان خارق العاده پست کرده باشید و شروع به تعجب کنید که آیا فرد خاصی هنوز به آن نگاه کرده است یا خیر.

شاید آرزو داشته باشید که مجموعه ای از تصاویر صریح از پیاده روی عالی خود را برای عکس و ویدیوی بعدی خود ذخیره کرده باشید.

با این حال، هنوز هم فرصت بسیار بزرگی برای بینندگان غیرمجاز است تا داستان شما را ببینند، به خصوص اگر نمایه رسانه ای (عمومی) یا فالوورهای زیادی دارید.

سوال باقی می ماند:

آیا اینستاگرام واقعاً این ویژگی را ارائه می دهد که وقتی کسی استوری شما را می بیند مطلع شوید؟ بیایید دریابیم!

بنابراین، متأسفانه، پاسخ یک نه بزرگ است!

با وجود قوانین اینستاگرام که استفاده از برنامه‌های شخص ثالث را برای اطلاع‌رسانی ممنوع می‌کند، هنگامی که شخصی یک استوری را مشاهده می‌کند، صرف نظر از اینکه یک حساب سلبریتی است، به شخصی که استوری را مشاهده کرده‌اید مطلع نمی‌شود که شما آن را مشاهده کرده‌اید. گاهی اوقات آنها نام کاربری را می دهند، اما ما مطمئن نیستیم)، سپس بله.

چگونه بررسی کنیم که استوری های اینستاگرام مشاهده شده است یا خیر

مرکز راهنمای اینستاگرام بیان می‌کند که می‌توانید پس از بازدید از استوری خود، به سادگی با کشیدن انگشت خود به سمت بالا، ببینید چه کسی استوری اینستاگرام شما را مشاهده کرده است، که می‌توانید با کلیک کردن بر روی نماد خود در گوشه سمت چپ بالای فید خود انجام دهید.

اینستاگرام تعداد افرادی را که ساخته شما را دیده اند در کنار تصویر نگاه چشمی نمایش می دهد. همانطور که در مرکز راهنمایی بیان شده است، شما تنها فردی هستید که می توانید ببینید چه کسی استوری شما را مشاهده کرده است.

اینستاگرام اخیراً به‌روزرسانی شده است تا اکنون بتوانید لایک‌های شخصی را در استوری‌های خود دریافت کنید که فقط برای شما و لیست مخاطبانتان قابل مشاهده است.

اگر نماد قلب در کنار نام آنها در برگه مخاطبان در حال مشاهده ظاهر شود، خواهید فهمید که کدام یک از خوانندگان داستان شما آن را لذت بخش دانسته اند.

همچنین بخوانید:

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.