به گزارش تیم خبری سوشال پورت

اینستاگرام بدون شک اپلیکیشنی است که به شما امکان می دهد مخاطبان وفاداری از افرادی که لایک های شما را به اشتراک می گذارند بسازید. این برنامه مدت‌هاست که برچسب خود را به عنوان تنها برای اشتراک‌گذاری عکس مورد استفاده قرار داده است. امروزه هم شرکت ها و هم افراد عادی از آن برای اهداف وسیعی استفاده می کنند. اینستاگرام به عنوان معدن طلا برای بسیاری از چیزها در نظر گرفته می شود اگر از قبل نمی دانید. چه بخواهید هشتگ‌ها یا افراد را دنبال کنید، حلقه‌ها یا میم‌ها را مرور کنید یا هدایایی سفارشی برای عزیزانتان بخرید، برای همه چیز وجود دارد.

این برنامه برای کسانی که از خصوصی بودن لذت می برند و کسانی که از بودن در کانون توجه لذت می برند ایده آل است. اگر از تعامل با دیگران لذت می برید و از اینکه افراد تصادفی شما را دنبال می کنند اهمیت ندهید، عمومی شدن در اینستاگرام حرکت مناسبی برای شماست.

با این حال، اگر فردی هستید که کاملاً آماده نیستید خود را در آنجا قرار دهید، این انتخاب را دارید که خصوصی بمانید. این بدان معنی است که هیچ کس دیگری محتوای شما را جاسوسی نمی کند یا نظرات عجیب و غریبی را در زیر آنها نمی گذارد.

در حالی که خصوصی بودن چندین مزیت دارد، یکی از مواردی که بیش از بقیه برجسته است، انعطاف پذیری در پذیرش یا رد درخواست های دنبال کردن سایر کاربران است. به این معنی است که هر کسی که می‌خواهد صفحه اینستاگرام شما را ببیند و با آن درگیر شود، ابتدا باید برای شما درخواست فالو بفرستد.

و اینکه آیا آنها را تأیید می کنید یا نه، کاملاً به شما بستگی دارد.

اما اگر ناخواسته درخواست فالو اینستاگرام را رد کنید چه اتفاقی می افتد؟ ذهن شما بلافاصله به سمت بیش از حد حرکت می کند. بعدش چی؟

نگران نباشید؛ این اطمینان بخش است که بدانید شما تنها فردی نیستید که در این موقعیت قرار گرفته اید. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا پاسخ دهید آیا می‌توانید درخواست‌های فالو لغو شده در اینستاگرام را امروز در این وبلاگ لغو کنید یا خیر!

آیا امکان لغو درخواست فالو کنسل شده در اینستاگرام وجود دارد؟

مواقعی وجود دارد که همه ما دوست داریم روی پلت فرم خصوصی باشیم. شاید شما در حال اشتراک گذاری عکس هایی از خانواده خود هستید که آرزو می کنید فقط دنبال کنندگان شما بتوانند آن ها را مشاهده کنند. یا شاید شما فقط به خاطر آن در برنامه هستید و نیازی به توجه ناخواسته ندارید.

به هر حال، اگر یک حساب خصوصی دارید، باید عادت داشته باشید که زمانی که شخصی شما را دنبال می کند، اعلان هایی را در تلفن خود دریافت کنید. هنگامی که برنامه اینستاگرام خود را باز می کنید، می توانید به سادگی به آن بروید قلب نماد در پایین صفحه اصلی برای مشاهده اطلاعیه بخش.

در اینجا، شما همه چیز را پیدا خواهید کرد درخواست ها را دنبال کنید که از افراد دیگر دریافت کرده اید. شما هم می توانید تایید یا حذف آی تی. اگر می‌خواستید تأیید کنید، مشکل از اینجا شروع می‌شود و در نهایت دقیقاً برخلاف آنچه قصد داشتید انجام می‌دهید.

وقتی درخواست‌ها را لغو یا حذف کنید، جعبه اعلان اینستاگرام به سرعت آن‌ها را حذف می‌کند. این نشان می دهد که شما مطلقاً راهی برای ردیابی آن شخص ندارید! خوب، اگر اقدامات شما ناخواسته بوده باشد، واقعاً یک خبر بد است، اما متأسفانه، اینستاگرام چیز زیادی در مورد این مشکل برای شما آماده نکرده است.

همچنین بخوانید:

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.