به گزارش تیم خبری سوشال پورت

زمانی که ارسال پیامک در ابتدا معرفی شد، مردم از مفهوم ارسال نامه و دریافت فوری آن متحیر شدند. تمام آن هفته ها انتظار برای پاسخ کسی به یک سوال ساده مانند “روزت چطور بود؟” و “برای ناهار چه خوردی؟” باید خیلی سریع خسته کننده شود

با این حال، بازی ارسال پیامک از جایی که شروع شد فاصله زیادی دارد. مردم در عرض چند ثانیه پاسخ به پیامک های خود را دریافت می کنند و هزینه ارسال پیامک به هیچ وجه به چیزی که قبلا بود نمی رسد. علاوه بر این، امروز، حتی می‌توانید بگویید که پیام شما چه زمانی دیده شده است، آیا آنها برای شما پاسخی را تایپ می‌کنند یا اینکه شما در خواندن رها شده‌اید. چه کسی فکرش را می کرد؟

اگر از دست کسی عصبانی هستید یا دیگر نمی‌خواهید با او صحبت کنید، حتی می‌توانید او را مسدود کنید و در یک ثانیه تمام ارتباط‌های او را متوقف کنید. یا، به عنوان یک امتیاز، حتی می توانید با آنها تماس بگیرید و صحبت کنید یا به همان سرعتی که ضبط شده به صدای آنها گوش دهید!

شاید تا به حال آن را حدس زده باشید، اما اگر این کار را نکرده اید، ما در مورد WhatsApp صحبت می کنیم! این پلتفرم در سیزده سال پس از راه اندازی، بیش از دو میلیارد MAU (کاربران فعال ماهانه) جمع آوری کرده است. مدیریت پایگاه کاربری به این بزرگی با کاربرانی از سراسر جهان آسان نیست، اما مطمئناً آن را شبیه به یک کیک می کنند.

ممکن است از آخرین به روز رسانی واتس اپ آگاه باشید که شامل ویژگی است که به شما امکان می دهد مخاطبینی را انتخاب کنید که می توانند وضعیت آنلاین شما را ببینند.

این چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. واتس اپ با ارائه همزمان ویژگی های جدید و مهیج توانسته همه کاربران خود را راضی نگه دارد. ما نمی دانستیم که به این ویژگی ها نیاز داریم اما به مرور زمان به ارزش آنها پی بردیم.

در وبلاگ امروز، در مورد امکان یافتن اینکه آیا یک مخاطب واتس اپ در حال چت کردن با شخص دیگری است بحث خواهیم کرد. تا پایان با ما باشید تا همه چیز را در مورد آن بدانید!

آیا می توانم بگویم مخاطب واتس اپ در حال تایپ کردن برای شخص دیگری است؟

بیایید به موضوع اصلی بپردازیم: آیا یک کاربر واتس اپ امکان دارد بفهمد که یکی از مخاطبینش با شخص دیگری در این پلتفرم چت می کند؟

از نظر فنی خیر هیچ گزینه یا ویژگی در واتس اپ وجود ندارد که به شما اطلاع دهد اگر یکی از مخاطبین شما به شخص دیگری پیامک ارسال می کند. نه تنها دانستن این موضوع برای شما پوچ به نظر می رسد، بلکه تجاوز گسترده به حریم خصوصی نیز محسوب می شود.

در مورد آن فکر کنید؛ شما با یکی از دوستانتان در زمانی که قرار است زمان مطالعه شما باشد چت می کنید و مادرتان متوجه این موضوع می شود. فکر نمی کنید که این ویژگی در حال حاضر بسیار خوب است، شما؟

بنابراین، متأسفیم که نمی توانید متوجه شوید که آیا یکی از دوستان شما با شخص دیگری در WhatsApp صحبت می کند یا خیر. با این حال، نگران نباشید؛ ما شما را برای خشک کردن آویزان نمی کنیم. چند نکته و نشانه وجود دارد که می توانید متوجه شوید که آیا یکی از مخاطبین شما با شخص دیگری چت می کند یا خیر. اگرچه اینها با تضمین پاسخ صحیح را به شما نمی گویند، اما این یک فرض قوی خواهد بود.

همچنین بخوانید:

منبع

لطفا ستاره بده (سمت چپ بیشترین امتیاز)
به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.